If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Euro Truck Simulator 2 s neoficiálním multiplayerem

Brázdění dálnic v konvoji s ostatními.

Velmi úspěšná česká hra od SCS Software byla dosud jen singleplayerovým zážitkem. Partička nadšenců se rozhodla, že do ni přidá neoficiální multiplayer v chystané modifikaci ETS2MP, jejíž otevřená alfa se otevře všem už 1. května.

Ptáte se, o čem vlastně může být online hraní v žánru simulátoru kamionů? Je to jednoduché: o konvojích. Tak jako motorkáři v hezkém jarním počasí vyrážejí na spanilé jízdy krajinou, zde se domluví skupinka hráčů, aby společně v řadě za sebou projeli evropské dálnice v Euro Truck Simulatoru 2.

"Potkáte takto přátele z celého světa, když se budete snažit, abyste doručili zboží do cílové destinace včas, jinak vaše přepravní firma obdrží pokutu. Navíc budete moci komunikovat pomocí vysílačky s ostatními řidiči okolo vás," vábí tvůrci modifikace v popisku na homepage.

Na globálních serverech budou existovat speciální mapy s potkávacími místy vytvořenými jen k tomuto účelu. Buď můžete brázdit kontinent sami za sebe, nebo se přidat k některé z mnoha Virtual Trucking firem založených komunitou okolo hry, v níž šéf může kupovat a prodávat kamiony, najímat a vyhazovat řidiče atd.

Comments