If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Euro Truck Simulator 2 v češtině vyráží na trasu

A pár dalších okrajových her od Comgadu.

Vedle česky nazpívaného intra Epic Mickey 2, které jste tu mohli vidět v pátek, oznámil dnes Comgad několik dalších titulů, které v blízké době uvede na trh, byť ani on asi nečeká, že by s nimi dosáhl stejného úspěchu jako s Guild Wars 2.

Předně to je pokračování úspěšného simulátoru řidiče kamionu od domácího studia SCS Software. Euro Truck Simulator 2 totiž vyrazil do výroby a v české nebo slovenské verzi přijede 19. října za nebudgetových 799 Kč. Hra má přinést spoustu novinek a vylepšení, mezi nimiž nechybí nové modely tahačů i návěsů, velké množství jedinečných staveb, nově zpracovaná odpočívadla a pochopitelně i vylepšený grafický engine. Ostatně zahrajte si sami demo ve formě YouTube videa, nebo se mrkněte na oficiální homepage.

Comgad dále s půlročním zpožděním oproti světu, přesně tento pátek 12. října, vypustí pátrací adventuru Yesterday v češtině, která pochází od tvůrců série Runaway. "Ti dali vzniknout záhadnému Johnu Yesterdayovi, jenž se snaží přijít na kloub podivným zmizením a brutálním vraždám a v neposlední řadě též odhalit fakta o své vlastní tajemné minulosti. Na všechny milovníky zapeklitých rébusů a podivných záhad čeká temný příběh plný zvratů a šokujících odhalení."

A konečně poslední novou hrou od tohoto distributora, která již je dostupná na trhu (opět v lokalizované verzi), není nikdo jiný než Sherlock Holmes: V podezření, v zahraničí pod názvem Testament of Sherlock Holmes. O co v této adventuře tradičně od studia Frogwares půjde? "Pustíte se do luštění tajemného Odkazu Sherlocka Holmese. Slavný detektiv má pochopitelně před nadšenými amatéry poněkud náskok, a tak není divu, že kromě obligátních prostředků, jako je lupa a vyslýchání svědků, má k dispozici i něco navíc. To něco navíc představuje takzvaný šestý smysl, kterým si může pomoci z nejedné svízelné situace. Bude mu však toto zvláštní nadání a mnohaleté zkušenosti stačit k tomu, aby své jméno dokázal očistit od nařčení z vraždy?"

Startovní trailer pro vydání v zahraničí koncem září

Tagged With

Comments