If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Eurogamer E3 Blog – Den D mínus 2

Ještě z tepla domova.

Abyste nebyli přesyceni dojmy, dojmy a jen dojmy z her, které vám zde budeme v příštích dnech servírovat v množství větší než malém, budu ještě jako takové zpestření každý den sepisovat tento E3 blog, kde to vezmeme trošku zlehka. Sem tam zde písnu i něco o hrách (protože šokujících WOW! momentů je E3 vždy plná a čas od času má člověk potřebu je ze sebe spontánně dostat), ale jinak tady budu ryze neformálně rozjímat o přípravě na výstavu, o plánech, o cestě a taky o ubytování a o organizaci veletrhu E3, hosteskách, novinářských párty apod.

Jinými slovy – aby bylo vidět, že za E3 reportáží stojí skuteční lidé z masa a kostí a se smyslem pro společenský život :)

Tyhle řádky píši ještě z tepla domova, kde se začíná balit a finalizovat poslední detaily, jako doprava z letiště do hotelu v Los Angeles nebo prkotiny typu druhá postel pro kolegu Mikoláše Tučka ze Score, který, pokud nám to nevyjde, si bude muset ustlat na rohožce někde v mé koupelně. Každopádně dlouho dopředu zabookovaný Clarion Hotel vypadá slušně. To říkám hlavně pro čtenáře, kteří si pamatují můj loňský E3 blog, který jsem psal z pokoje v pochybném hostelu v hispánském ghettu v okrajové čtvrti L.A. a kde jsem se zapřísáhl, že příští rok jedu na E3 znova, jen pokud budu bydlet už v něčem slušnějším, co bude i mít takové noblesní hotelové vymoženiny jako třeba recepci nebo židli v pokoji.

S Tukanem budeme patnáct, dvacet minut pěšky od losangelského výstavního centra (LACC), kde se E3 samozřejmě opět koná, takže pokud nevyměkneme, užijeme si každý den z jetlagu probírající ranní procházku po jinak celkem hnusném městě.

Každopádně křídla roztáhnu ve chvílích, kdy čtete tyto řádky. Redakce Eurogameru mi zařídila let s Air Berlin (ceny u normálních aerolinek byly vážně přemrštěné, když kalkulují s tím, že návrat po pouhých pár dnech a bez soboty na místě rovná se služební cesta a dovolí si to proto pořádně osolit - pozn. ed.), o kterých jsem předtím ani nevěděl, že existují. Ale podle Wikipedie na zaoceánských letech servírují jídlo (YES!, ačkoliv je to takový semi low-cost.). Dokonce jejich velká letadla mají být vybavena i televizními obrazovkami, což mě u takovéto aerolinky mile překvapilo. Jakékoliv zpestření letu bude rozhodně vítané, protože z Düsseldorfu do LA to je 11 hodin a... a to je moc.

A když už jsem řekl, že čas od času tady bude i něco o hrách, nadějně zmíním, že eurogamerův letošní plán dohodnutých novinářských předváděček za zavřenými dveřmi je již nyní nesplnitelný pro jednoho člověka, který se neumí půlit. To na jednu stranu sice znamená, že se pár dní nevyspím a budu se muset přetrhnout, ale na tu druhou se tady na vás budou valit tuny dojmů z her velkých i malých, očekávaných i neočekávaných anebo i z těch, o kterých zatím ani nevíme, že existují. Celé to odbouchne Microsoft se svou xboxovou konferencí v 19:00 našeho času a my tu pro vás budeme mít přímý přenos, takže si dejte pauzu od čutané v Africe a přijďte se dozvědět novinky, o kterých se bude mluvit ještě měsíce. Přímé přenosy plánujeme, pokud to možnosti a čas dovolí, i z konferencí zbytku velké trojky během úterý.

Já se tedy zatím rozloučím a ozvu se znovu až z LA, kde bych měl usednout někdy ve 4 hodiny odpoledne místního času, což je ovšem, vzhledem k devítihodinové opožděnosti, jako 1 hodina v noci v úterý ráno tady doma. To jen abych se pak měl na co vymluvit, proč píšu tak pozdě. Servus!

Comments