If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Vstupenky na Eurogamer Expo 2010

Letos se tak rychle nevyprodají.

Kolegové z britského Eurogameru dnes zahájili prodej vstupenek na letošní ročník největší herní show v Anglii - Eurogamer Expo 2010. K dispozici bude celkem 20 tisíc lístků, což umožňuje účast ještě více hráčům, než předchozí vyprodané ročníky.

Eurogamer Expo 2010 se bude konat od 1. do 3. října v Earls Court’s Brompton Hall v Londýně. Lístek vás vyjde na 8 liber na jeden den. Na výstavišti budou k dispozici největší pecky letošních Vánoc - hráči si budou moci zahrát nadcházející hry, poslechnout si přednášky známých vývojářů, účastnit se herních turnajů a prodiskutovat možnosti zaměstnání v herní branži s profesionály z GamesIndustry.biz.

“Právě zahájeným prodejem lístků začíná to, co bude dalším fantastickým Eurogamer Expem”, řekl Rupert Loman, ředitel sítě Eurogamer. Dále dodává: “S bohatou podporou, kterou nám projevují všichni vydavatelé, komunita vývojářů a 4,5 milionu čtenářů celoevropské sítě Eurogamer, bude letošní ročník tím doposud nejlepším.”

V tuto chvíli je ještě brzy na představení podrobného programu, ale podle dřívějších náznaků lze očekávat bohatou náplň. Partnery pro letošní ročník Eurogamer Expo jsou obchodní řetězec HMV, PS3, Xbox 360 a Nintendo. Mediální partneři jsou Eurogamer.net, GamesIndustry.biz, Rock, Paper, Shotgun, Get Games a VG247.

Oficiální web Eurogamer Expo 2010 naleznete zde.

Comments