If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Eurogamer Expo odstartovalo

Britská veřejnost už hraje budoucí hity.

Ve dvou britských městech – nejprve dnes a zítra v Leedsu a pak koncem týdne v Londýně – se již podruhé koná herní výstava Eurogamer Expo. Zaštiťuje a organizuje ji náš mateřský Eurogamer, resp. kolegové z britské centrály největší evropské sítě herních webů. Tentokrát se mají opravdu z čeho radovat, protože akce byla již dlouho před svým zahájením kompletně vyprodaná. Kapacita v Leedsu je "jen" 1000 lidí uvnitř, přímo u vchodu už nikdo lístky nesežene.

Není divu, když si návštěvníci mohou na vlastní kůži vyzkoušet hry, které si ještě nějakou dobu jen tak někdo neosahá. Sony na Eurogamer Expo dává komukoli možnost zahrát si dema God of War III, MAG a Heavy Rain. Fanoušci Nintenda si zase mohou vyzkoušet New Super Mario Bros. Ve valné většině případů jde o starší dema, která byla předváděna na E3 nebo GamesComu, takže je všichni znají z videí, ale není nad to zahrát si tyto chystané tituly osobně.

Své nadcházející herní bomby ukazuje i spousta dalších výrobců. Hratelný je na Eurogamer Expo např. Assassin's Creed II, Avatar, Aliens vs Predator, Bayonetta, Dragon Age: Origins, Mass Effect 2, Tekken 6 nebo Left 4 Dead 2. Fanoušci PC her jistě zamíří ke stánku, kde poběží Star Trek Online nebo Global Agenda, dvě velmi slibné MMO.

Na Eurogamer Expo se ale nebudou představovat jenom nové hry. Herní fanoušci mohou i debatovat se známými tvůrci. Před návštěvníky již nastoupil například Charles Cecil, tvůrce Broken Sword, a exkluzivně na Expu prozradil, že chystá novou adventuru, což jistě potěšilo všechny fanoušky tohoto žánru. O prezentaci Brink píšeme zde, ve čtvrtek bude NVIDIA předvádět svou herní 3D technologii a v sobotu se londýnští návštěvníci mohou těšit na jistě zajímavé povídání Davida Cage z Quantic Dreams o Heavy Rain nebo Cheta Faliszeka z Valve o Left 4 Dead 2. Více o programu na Expo.Eurogamer.net.

P.S. Je vám líto, že tam nejste? Podívejte se, jaké jsou na všechno fronty. Třeba vám to líto přestane být :)

Comments

More Zpravodajství

Latest Articles