If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Eurogamer na vašem mobilu

Odlehčený o reklamy pro čtení na cestách.

Znáte to asi všichni sami: jste pár dnů na horách nebo na dovolené a už pomalu, ale jistě začínáte pociťovat mírný absťák. Jenže ve vaší dočasné lokalitě neposkytuje mobilní operátor solidní internetové připojení, a tak jste odkázáni na pomalé GPRS spojení. To připomíná dávné časy strávené na modemu, když se všechny běžné stránky do vašeho přenosného zařízení načítají klidně i několik minut. Nehledě na přemrštěnou cenu datových přenosů při pobytu v zahraničí.

Na Eurogameru je s tímto konec. Dnes jsme spustili speciální odlehčenou verzi našich stránek, optimalizovanou pro čtení na mobilních telefonech. Nachází se na adrese Eurogamer.cz/m.

Nejlépe vypadá na iPhone, ale měla by obstojně fungovat také na ostatních modernějších přístrojích, např. BlackBerry. A nic ostatně nebrání jejich používání i z klasického PC s pomalejším připojením.

Načtení Eurogamer Mobile je otázkou pouhých pár vteřin, i protože se v textech - již bez rozdělování na podstránky - nezobrazují žádné reklamy a screenshoty. Ale ani design, menu, obrázkové teasery, doprovodné funkce či související články. Trailery chybí zejména z důvodu nepodporování Flashe firmou Apple.

Věrni posledním trendům, obsah se vypisuje s ukazatelem času, před kolika hodinami od vaší aktuální návštěvy byl publikován, což poskytuje rychlý přehled o novém dění. Na mobilu můžete číst naše sekce Novinky, Recenze, Fórum a také prohlížet Screenshoty s tak akorát rozumně velkými náhledy. Podporováno je i přihlášení na váš Eurogamers účet a psaní komentářů. Vše je samozřejmě v češtině.

Těšíme se na vaše ohlasy z používání Eurogamer.cz/m.

Comments