If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Eurogamer vyhrál Game Media Awards

Počtvrté za sebou.

Už čtyři roky se ve Velké Británii udělují ceny Game Media Awards za nejlepší počiny v herní novinařině. A Eurogamer UK si už počtvrté za sebou odnesl tu nejprestižnější cenu – za nejlepší herní web.

Rock, Paper, Shotgun - stránky zaměřené na PC scénu, získaly cenu za nejlepší herní blog a Martyn Robinson ze serveru IGN dostal cenu Rising Star za nejnadějnějšího herního novináře.

Nejlepším britským tištěným časopisem se stal Retro Gamer, který porazil i takové velikány jako je Edge. Nedávno zrušený časopis PC Zone dostal cenu za „legendu".

„Chtěl bych poděkovat všem, kdo se na Eurogameru podílí," řekl jeho šéfredaktor, Tom Bramwell. „Vyhráli jsme počtvrté. Jsme vlastně jediný web, který kdy tuhle cenu vyhrál od té doby, co se uděluje, což je neuvěřitelné. Ale je za tím také spousta práce."

„Kluci z Anglie, zejména Rupert, Tom a Craig odvádí naprosto úžasnou práci. Poslední dobou provedli spoustu změn k lepšímu a pro českou redakci je velmi motivující i obohacující s někým takto schopným spolupracovat. Blahopřejeme," řekl Jan Doskočil, šéfredaktor české odnože Eurogameru.

Comments