If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Eurogamer vzrostl na 4,5 milionu uživatelů za měsíc

Zpráva k výsledkům auditu za listopad.

Brighton, Velká Británie, 12.února 2010 - Eurogamer, přední evropské médium specializované na hry, s potěšením oznamuje aktuální čísla o své návštěvnosti z nezávislého auditu ABCE. Za poslední auditovaný měsíc, kterým byl listopad 2009, vykázala síť Eurogamer pokračující vzestup na celkem 4.553.609 unikátních uživatelů. V meziročním srovnání došlo k nárůstu o 22%.

Fanoušci her z Velké Británie, Francie, Německa, Itálie, Španělska, Portugalska, České republiky, Holandska, Belgie, Rumunska či Dánska se mohli uklikat, aby dostali svou denní dávku novinkového zpravodajství, recenzí nebo tématických článků. Celkem bylo za měsíc zobrazeno přes 35 milionů stránek obsahu.

"V roce, kdy celý svět hovoří o zeštíhlování, je skvělé být schopni doložit konzistentní stoupání návštěvnosti," řekl Rupert Loman, generální ředitel Eurogameru. "S výsledky jsme velmi spokojeni a reflektují další velmi pozitivní rok pro celou naši síť."

Kompletní auditní certifikát ABCE je k nahlédnutí zde.

Impozantní čísla jsou jen předzvěstí dalšího velkého roku pro Eurogamer - se spuštěním zbrusu nového webu příští měsíc, rozšířením veletrhu Eurogamer Expo na podzim a pokračováním geografické expanze sítě po Evropě.

Tagged With

Comments

More Zpravodajství

Latest Articles