If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Forza Motorsport 3 v Evropě dříve

Budete se prohánět v řadě luxusních vozů.

Závodní Forza Motorsport 3 pro X360, o které její tvůrci z Turn 10 sebevědomě prohlašují, že půjde o nejlepší konzolový simulátor, má stanovené evropské datum svého vydání.

K všeobecnému překvapení se tady hra objeví dříve, než v USA. Zatímco pro zámoří bylo stanoveno datum 27. října, v Evropě se dočkáme již 24. října. Tváří evropské Forzy se přitom stane švýcarská jezdkyně Formule Two - Natacha Gachnag.

Zajímavostí může být také info, že po závodních okruzích se tu budete moci prohánět i v řadě luxusních sportovních vozů a SUV (Sport Utility Vehicle). Většina lidí si typické SUV představuje jako velký bezpečný kus plechu, plující s velkou spotřebou po silnicích. V Turn 10 to však vidí jinak a rozhodli se všem nabídnout možnost odhalit jejich obrovský potenciál. K dispozici bude téměř vše - od Range Roveru Supercharged až po Porsche Cayenne S.

Všechna SUV, konstruovaná pro maximální výkon, nabídnou obrovské možnosti pro tuning pro eventualitu vytvoření čistokrevného závodního stroje. Kromě toho budou hráči moci upravit si své SUV do jedinečných barevných kombinací a designů.

V nabídce dostupných aut se rovněž objeví luxusní sportovní vozy počínaje BMW M5 a konče ručně vyráběným a na zakázku upraveným autem Mercedes SL 65 Black Series. Další pohled na Forza Motorsport 3 získáte na českých oficiálních stránkách.

Comments