If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Evropský termín Heavy Rain

Ač není oficiální, je téměř jistotou.

Ačkoliv to ještě není oficiální, dá se s klidem konstatovat, že jde téměř o jistotu. Očekávaný thriller Heavy Rain pro PlayStation 3 by měl v celé Evropě vyjít přesně 26. února 2010. Tři dny po uvedení v USA a dva týdny po Japonsku (kde mimochodem ponese podtitul Kokoro no Kikshimu).

Na základě čeho tak soudíme? Podle tří indicií. Zákazníci britského Amazonu, kteří tam mají hru předobjednanou, tento týden obdrželi e-mail s upřesněným termínem.

Dále, k dispozici už je finální vzhled obalu pro PAL regiony. Ten se obvykle objevuje poměrně krátce před vydáním. Kdyby k nám hra měla dorazit s významnějším zpožděním po zemi vycházejícího slunce, teď bychom ho ještě neviděli.

A konečně zatřetí: Sony v těchto dnech rozesílá vybraným médiím preview-verzi Heavy Rain, která obsahuje úvodních 20% plné hry (dojmy si přečtete 14. prosince). Znamená to, že ta je již víceméně hotova. Stejný marketingový model Sony použila před rokem odteď v případě ukázkové verze Killzone 2, které pak vyšlo rovněž v únoru.

Comments

More Zpravodajství

Latest Articles