If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Evropští PS+ hráči dostanou LittleBigPlanet

Plus 4 hry každý měsíc zdarma.

Evropští hráči, kteří si službu PlayStation Plus předplatí na jeden rok v období od 29. června do 3. srpna, dostanou zdarma hru LittleBigPlanet. Velkým bonusem bude, že tato kopie LittleBigPlanet nebude vázaná na PlayStation Plus účet a bude ji tak možné hrát i po zrušení PS+.

Ostatní bonusy, které hráči dostanou v rámci PS+ budou vázány pouze na PS+. Při zrušení účtu tak přijdou o veškerý obsah, kromě současně nabízené LittleBigPlanet. Tato akce se týká pouze Evropy.

PlayStation Plus bude uvedena do provozu 29. června a současných funkcí PlayStation Network, které jsou nabízeny zdarma, se nijak nedotkne. V rámci PS+ budou hráči dostávat „zdarma“ hry, slevy, exkluzivní předměty na PS Store, brzký přístup k betám atd.

Předplatné PS+ bude stát 50 dolarů na rok. Platící hráči by tak měli měsíčně dostávat čtyři hry bez žádných dalších poplatků – jednu PSN hru, dvě minis hry a jednu PS One klasiku. Takto získané hry budou hráči k dispozici po celou dobu trvání jeho členství v PS+. Po vypršení k nim již nebude mít přístup. Po dalším zaplacení PS+ se hry znovu aktivují.

Mezi funkce PS+ patří i automatické downloady – PS3 si tak bude moci stahovat aktualizace a dema kdykoliv, kdy bude PS3 zapnutá, bez nutnosti zásahu hráče. Chat mezi hrami v PS+ přítomen nebude (možná někdy později).

Tagged With

Comments