If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Exkluzivně: české demo Anno 1404

Ke stažení jen z Eurogameru plus soutěž.

Nahlodala vás podrobná recenze a přesto stále ještě váháte s pořízením této devítkové strategické hry o dobývání exotických krajin? Eurogamer vám vytáhne trn z paty: ve spolupráci s distributorem Playman nabízí dosud nepublikované české demo Anno 1404 doprovázené soutěží o nárok na slevu u plné verze.

Hratelná ukázka s českými texty zabírá 1,7 GB a stahovat ji po tento měsíc můžete pouze exkluzivně od nás. Obsahuje začátek kampaně a volnou hru, s omezením na maximálně hodinové hraní. V demu jinak chybí hospoda, která včetně dalších věcí může povýšit Občany na vyšší úroveň. Na screenshoty z něj se mrkněte v galerii.

Všichni hráči českého dema jsou také zváni do účasti v soutěži, ve které lze relativně snadno ušetřit 100 Kč při koupi plného Anno 1404 z obchodu Xzone. Podmínky jsou následující:

1) Spusťte v demu Nepřetržitou hru a v té dosáhněte úkolu: mít 1000 obyvatel vaší říše, z čehož 700 musí být Občané.

2) Vyfoťte tabulku s počtem obyvatel, jeho rozdělením a vaším městem na pozadí. Típat se ve hře dá přes klávesu Print Screen, což vám uloží obrázek do osobních souborů ve Windows (adresář Documents and Settings).

3) Vytípaný obrázek se splněným úkolem výše pošlete emailem na adresu schovanec@xzone.cz. Díky tomu vám Xzone pošle hru na dobírku o 100 Kč levněji (tedy jen za 899 Kč, běžně stojí 999 Kč a doporučená maloobchodní cena je dokonce 1199 Kč).

4) Hlídejte si při soutěžení čas, ať stihnete včas udělat obrázek, protože demo běží pouze hodinu a poté vypadne do Windows, aniž byste mohli vaše město vyfotit.

TIP pro soutěžící: nebojte se utrácet a kupovat suroviny: 30 000 do startu je hodně a do hodiny je skoro nestačíte utratit.

Tagged With

Comments

More Zpravodajství

Latest Articles