If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Extra epizoda, dungeony a mnoho dalšího ve verzi 1.22474487139

Co zahrne remake Nier Replicant?

Společnost Square Enix představila nepřeberné množství dalšího obsahu pro NieR Replicant ver.1.22474487139... což je moderně převyprávěná verze kultovní klasiky NieR Replicant, kterou si fanoušci série ale i nováčci budou moci užít.

Aktualizovaná verze hry se stane dostupnější pro moderní publikum s plně předělanými vizuálními prvky, znovu nahraným soundtrackem a zcela novým hlasovým dialogem. Také bude obsahovat nový příběhový obsah, další dungeony a kostýmy, včetně tematických kostýmů z NieR:Automata, zbraněmi z NieR:Automata a mnoho dalšího.

Zde najdete detailně obsah, který bude hra navíc obsahovat:

Extra epizoda - hráči si mohou užít nové scénáře a vzrušující bitvy, které zahrnují i zcela novou epizodu "Mermaid" jenž obsahuje ztroskotanou loď, malou dívku a mnoho dalšího.

Extra Dungeony z "15 Nightmares" - dříve vydané jako doplňkový obsah pro stažení budou moci nyní hráči podniknout cestu do náročných dungeonů. Hraní v kobkách odemkne celou řadu zbraní a další kostýmy.

Soundtrack NieR Automata - po odehrání si hráči odemknou možnost přepnout na výběr skladeb z NieR Automata.

Hosté z NieR Automata - ve hře budou vystupovat hlasy 2B a 9S (Japonsky).

Hra vyjde už 23. dubna 2021 pro PlayStation 4, Xbox One, Xbox One X a PC. Krabicovou edici bude možné zakoupit u vybraných prodejců i v ČR.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings .

About the Author

Redakce

Contributor

Comments