If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Extrémní sport v Motionsports Adrenaline

Horská kola, wingsuit či horolezectví.

Loňský díl pohybové hry MotionSports v recenzi 3/10 neuspěl, protože např. snímání lyžování na Kinectu nebylo přesné, přesto se UbiSoft nevzdává a chystá mnohem adrenalinovější pokračování. A kdy jindy ho poprvé představit než masám v halách Gamescomu, že?

MotionSports Adrenaline vás nechá v bezpečí obýváku otestovat celkem osm sportovních disciplín. Některé jsou vážně dost nebezpečné, jako wingsuit (volný skok z vrcholku ve speciálním obleku) nebo kitesurf (nechání se unášet na padáku nad mořem), jiné se v našich poměrech považují za běžné, jako sjíždění prudkých kopců na horském kole, jízda na kajaku nebo horolezectví. Doplňkem se stane trampolína, parkour a extrémní lyžování.

Pro účely hry samozřejmě vše bude dotaženo do extrémních podmínek a lokací, takže tou řekou jsou vodopády Amazonky, horami Himaláje a trasou pro kolo visuté mosty nad propastmi, podobné těm z nového dílu Trials. Celkem je slibováno osm unikátních lokací inspirovaných těmi skutečnými, což má doprovázet vysokoenergetický licencovaný soundtrack.

UbiSoft slibuje multiplayer u jedné konzole až pro čtyřčlennou rodinku, podporu online hraní s motivací překonat výsledky přátel i více intuitivní snímání vašich pohybů. MotionSports Adrenaline vyjdou pro X360 (Kinect) a PS3 (Move) letos v říjnu.

První trailer ze hry
Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments