If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Fable 3 bez Kinect podpory

Alespoň zpočátku. A možná vůbec.

Vlastně je to docela zábavné. Peter Molyneux je jeden z největších propagátorů Kinectu a neustále tvrdí, jak tento vynález Microsoftu bude jednou z největších revolucí v herním průmyslu. Rozhodl se tedy jeho funkce zakomponovat také do své novinky Fable 3 a... A zjistil, že to nestojí za nic.

Peter Molyneux řekl, že prostě nebyl spokojený s tím, jak fungoval ve hře, a tak se rozhodl jeho podporu ve Fable 3 zrušit. Samozřejmě, neznamená to, že by podporu zrušil úplně - pouze se s logem Kinect nebude hra prodávat v obchodech. Podpora by měla přijít později, pravděpodobně formou patche. Snad.

Molyneux říká, že Kinect ve Fable 3 "nebyl, co by lidé očekávali". Pro server Joystiq řekl: "Udělali jsme pár prototypů, které jsme měli už v březnu, dubnu a květnu, ale když jsem se na ně díval, řekl jsem si: takhle by se měl Kinect používat v něčem, jako je Fable? A odpověď byla, upřímně, že ne."

A co se týče té budoucí podpory Kinectu, také si není Peter Molyneux úplně stoprocentně jist. "Zkoumáme možnosti, přidáváme stále nové věci a myslím, že je budoucnost Kinectu ve Fable pravděpodobně růžová." Pravděpodobně...

Tagged With

Comments