If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Fake news, reaguje UbiSoft na pokles hráčů For Honor

Odporuje to datům.

Tohle určitě musel odkoukat od Donalda Trumpa, jinak se to těžko vysvětluje. Zároveň jde o jedno z prvních použití tohoto buzzwordu v herní branži.

Komunitní manažer UbiSoftu Eric Pope jen tak mezi řečí zareagoval na nedávné statistiky, podle nichž bojovka For Honor (Alza.cz) ztratila až 95 procent hráčů oproti době vydání:

"Věřte nebo ne, lidé odkojení falešnými zprávami [fake news], stále máme ve For Honor spoustu, velkou spoustu hráčů," uvedl v souvislosti s plánovaným odškodněním za výpadek serverů, za což hráči dostanou na tři dny status šampionů.

Tento výrok však odporuje veřejným datům o počtu hráčů na Githyp. Ten ovšem měří jen uživatele PC verze, nikoli ty na konzolích, kde jich teoreticky může být více.

Krátce poté, co se o poklesu popularity For Honor začalo mluvit v médiích, změnil výrobce ekonomiku hry, takže se nově dalo získat běžným hraním mnohem více herní měny než předtím (bez nákupu za skutečné peníze). Ani ani tento krok, částečně vyprovokovaný i bojkotem celé komunity na Redditu v dubnu, nepomohl k návratu bývalých hráčů.

Comments

More Zpravodajství

Latest Articles