If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Fallout 4 naznačen dabérem trojky

Měl to dovoleno od Bethesdy.

Po Skyrimu a souběžně s The Elder Scrolls Online se Bethesda možná vrátí k postapokalyptické sérii Fallout. Vyplývá to z dnešního nenápadného náznaku na Twitteru.

Herec Erik Todd, který daboval Three Doga ve Falloutu 3 a Nazira ve Skyrimu, totiž utrousil: "Pro všechny fanoušky Falloutu 3 a této postavy, možná se s ní dočkáte něčeho dalšího. Držte palce!"

Když se ho fanoušci optali, co tím myslí, odvětil jim, že měl svolení od Bethesdy k zveřejnění citované věty. Nejedná se tedy o klasické prokecnutí někým mimo herní průmysl, kdo obvykle nemá ponětí, jestli je některá hra, na které právě pracoval, už oznámená nebo nikoli.

Herec poté ještě retweetnul uživatele, který napsal to, co muselo napadnout asi každého - že může jít buď o filmový Fallout nebo o pokračování hry Fallout.

Bethesda k tomu zatím nic neuvedla, ale je veřejným tajemstvím, že pro příští generaci konzolí se momentálně chystají doslova mraky ještě utajovaných projektů, o nichž se dozvíme¨v červnu na E3. Poslední díl Fallout: New Vegas vyšel v roce 2010 a Fallout 3 již v 2008, kdy se ho za úvodní měsíce prodalo téměř 5 milionů kusů.

Tagged With
About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments