If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Far Cry 3 se objevil v obchodech

Ale návrat do Afriky to nepotvrzuje.

Není to tak dávno, co jsme psali, že se v novém čísle PC Gameru objevila informace, že Ubisoft Montreal pracuje na Far Cry 3.

Teď se hra vynořila jako předobjednávka u několika prodejců ve Švédsku. Například u řetězce Webhallen a ve švédské pobočce sítě GAME. Ta v popisu u Far Cry 3 píše, že "hra by se měla odehrávat v Africe, měla by mít mnohem větší svět a využívat vylepšený engine Dunia".

Většina herních webů to bere jako téměř oficiální potvrzení toho, že by se Far Cry 3 mělo znovu odehrávat v Africe, ale švédská pobočka GAME očividně vychází ze starých informací, nehledě na nesmyslný termín 2010.

V roce 2008 designér Patrick Redding vyjádřil pouhé přání, aby se trojka v Africe odehrávala a všichni se toho doteď nepochopitelně drží. Loni v listopadu navíc lidé z Ubisoftu mimo záznam tvrdili, že další Far Cry se v Africe nejspíš odehrávat nebude.

Když se vezme do úvahy i fakt, že Far Cry 2 z Afriky se zase tak úžasně neprodával a zatím se tvůrci drželi toho, že se každý díl této série odehrává v jiné exotické oblasti, dá se spíš předpokládat, že se podíváme někam úplně jinam než na černý kontinent. Kterou destinaci byste preferovali vy?

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author

Ales Harazim

Contributor

Comments