If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Far Cry 5 na debutových záběrech z hraní

Farming Simulator!

"Montana je místem, kde lidé ani nezamykali dveře, ale to už teď neplatí. Ocitnete se tam uvězněni, jejich hlídky kontrolují silnici. Žádný signál pro mobily, lidé se zasraně bojí. Malé město bylo kompletně obsazeno. Abyste přežili, musíte vzít zbraně do svých rukou," říká producent z UbiSoftu před debutovou ukázkou z hraní Far Cry 5 (Alza.cz). Má bohužel jen tři minuty (čekali jsme více!), ale určitě zaujme, protože je maximálně vypiplaná v každém myslitelném detailu:

Začíná to jako Farming Simulator s traktorem zaparkovaným na poli. Před kostelem se stala vražda na ulici, sejmuli chlapíka s baseballkou. Okolo vás jsou borovice, listnaté stromy s podzimně zabarveným listím a mírné kopečky, žádné Himaláje - krajina se hned na první pohled liší.

Procházíte autobusem, který je pomalovaný náboženskými nápisy a potřísněný od krve. Po vypuknutí boje přibíhá pes, který vám pomůže a přinese zbraň. Práškovací letadlo od kámoše zase provede útok na nepřátele ze vzduchu. Kamion pak přijede a odstaví překážku ze silnice, aneb asi váš do co-opu najatý živý kámoš. Jiný kámoš přejede zločince traktorem.

To je vše, co jsme zatím z Far Cry 5 měli možnost vidět, vedle krátké sekvence se zpěvem ozbrojených fanatiků z kultu v kostele. Níže ještě nové screenshoty a artworky, pro vydání nadále platí konec února 2018:

Comments