If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Far Cry 5 v prvních teaserech

Odhalují prostředí hry.

"Vítejte v Hope County". Tak se jmenuje právě zveřejněný krátký teaser na Far Cry 5 (Alza.cz). Zachyuje širokou řeku v neposkvrněné přírodě, jaká takhle může být snad jedině v Severní Americe (případně na Zélandu). Odhadem někde u Yellowstone, říkal jsem si po úvodních vteřinách. A vida, když v závěru zazní taková westernová melodie, společně s názvem státu "Montana", je to jasné.

Spekulace tedy nelhaly, nový díl objevitelské série bude zasazen do krásných kulis amerického severozápadu, což nutně neznamená pouze vyprahlé prérie a skály Divokého západu, ale pro větší pestrost i tato jiná, zelenější krajina.

Navíc jsme se z teaseru dozvěděli, že k porádnému představení dojde už tento pátek 26. května! Připomínáme, že Far Cry 5 se objeví nejpozději do března 2018.

Další, souběžně uvolněné teasery jsou o prchajícím chlapíkovi přes pole, kterého někdo zastřelí. O kostelu v Montaně, odkud z natáčení unikly ty dřívější spekulace. A konečně o horském masivu (nemajícím daleko FC4), jehož vrcholky jsou zasněžené a ve statných stromech bydlí ptáci, které možná vyplašíte. Všechno to jsou záběry z reálného světa, nikoli ze hry.

Comments