If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Far Cry 6 vyzrazeno, vezme vás do země inspirované Kubou za utiskujícím diktátorem

Úvodní detaily, artwork i dokonce termín.

Už nemusíme čekat na nedělní večerní stream UbiSoft Forward (pozvánka). Jak se stalo u her od této firmy častým zvykem, došlo k předčasnému úniku.

Verze obchodu PlayStation Store v Hong Kongu už dnes odpoledne na moment nahodila produktovou stránku, ze které jsme se dozvěděli vše podstatné s párdenním náskokem.

Far Cry 6 vás vezme do fiktivní tropické země Yara, kde prý zamrzl čas. Působí, jako by se inspirovala skutečnou Kubou - vyloženě to zatím nikde napsáno není, ale vše zasazení do Karibiku nasvědčuje, například latinská jména, architektura či zvolené barvy.

Yaru ovládá diktátor Anton Castillo, kterým se podle uniklého nosného artworku skutečně stane ten Giancarlo Esposito, herec z Breaking Bad, přesně jak se spekulovalo. Jeho cílem má být obnovit zašlou slávu země jakýmikoli prostředky, v čemuž mu pomáhá syn Diego, který se též neštítí nemilosrdně se zbavit opozice krvavou cestou.

Vy se stanete místním příslušníkem guerillového odboje, který se zase jmenuje Dani Rojas, snaží se během revoluce diktátora svrhnout a celou zemi osvobodit.

PS Store popisuje hru jako dosud největší hřiště ze série Far Cry. Čeká vás tam prý prozkoumávání bujné džungle i písčitých pláží, ale zavítáte také do hlavního města ostrova, Esperanza.

Jinak stejně jako v pětce z USA počítejte s vyráběním vlastních improvizovaných zbraní, dopravními prostředky a Amigos, což jsou pomocníci, které si najmete, abyste zlý a tyranizující režim navždy zašlapali do země.

Nejnovější hry testujeme na výkonném počítači LYNX Grunex Super Gamer 2020.

Far Cry 6 už má dokonce i přesné datum vydání, kterým je 18. únor 2021. Kdo si pořídí PS4 verzi, bude moci zdarma upgradovat na PS5 verzi a to samé zřejmě bude platit pro Xboxy.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments