If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Farming Simulator 17 drtí v prodejích veškerou svou konkurenci

Hity se prodávají blbě, farmaření vítězí.

Titanfall 2, Dishonored 2, Call of Duty: Infinite Warfare, Watch Dogs 2 - to je seznam velkorozpočtových her, které se neprodávají zdaleka tolik, jak tvůrci i distributoři očekávali. Je tu ale jedna hra, která předčila všechna očekávání. Nejsou tam zbraně, ani hackování ani běhání po stěnách.

Jsou tam traktory.

Bůůůů.

Farming Simulator 17 (koupit na Alza.cz) má už milion hráčů, jak prozradil vydavatel Focus Home Interactive. A to je pouhý měsíc poté, co se hra začala prodávat.

Je to dvakrát tolik než předchozí Farming Simulator, kterého se podařilo prodat 3 miliony kusů během dvou let.

Polovina prodejů byla na PC, z čehož většina si pořídila krabicovou kopii. Farming Simulator 17 tak držel přední místa na žebříčcích prodejů v takových zemích jako Francie nebo Německo.

220 tisíc kopií je ze Steamu, kde 92 procent hráčů hodnotí hru pozitivně.

Farming Simulator 17 byl navíc na prvním místě v in-store prodejích na všech platformách, včetně konzolí, v Německu. Na třetím místě ve Skandinávii, na čtvrtém ve Francii a na pátém v Británii.

Takže zatímco EA přemýšlí, zda udělat Titanfall 3 a Ubisoft nechápe, proč mladé lidi nezaujalo Watch Dogs 2, očividně by se měli zaměřit na dosud neprobádanou oblast - farmaření.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings .

About the Author

Ales Harazim

Contributor

Comments