If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Final Fantasy X360 ve vývoji dva měsíce

Přesto se mluví o vydání na jaře 2010.

Očekávané RPG od Square Enix - Final Fantasy XIII, je v případě X360 inkarnace ve vývoji pouhopouhé dva měsíce. Prozradili to přitom sami tvůrci, kteří nicméně prohlašují, že chtějí zachovat souběžné vydání obou verzí - pro X360 a PS3, a to už na jaře příštího roku! Mluvíme samozřejmě o startu na západních trzích, v rodném Japonsku se objeví Final Fantasy XIII tuto zimu jen a pouze ve verzi pro konzoli PS3.

Nabízí se samozřejmě otázka, jestli ve Square Enix dokážou dostát svému závazku a hru (pro X360) v tak neuvěřitelně krátkém čase skutečně naprogramovat. Opravdu je jejich Crystal Tools engine (dříve White Engine) tak vstřícný vůči "portování"? V tomto kontextu je nutné připomenout, co že tvůrci za necelé dva měsíce vlastně stihli - řeč je o prezentaci téhle hry na konferenci Microsoftu u příležitosti nedávno skončivší E3.

Producent Yoshinori Kitase navíc zdůrazňuje, že vývoj v případě PS3 verze před časem dospěl konečně do bodu, kdy byli schopní uvolnit řadu svých vývojářů, aby se tito mohli zaměřit právě na X360 verzi. Pro vlastníky téhle platformy pak nezbývá než doufat, že nebudou ve finále o nic ošizení. Závěrem snad ještě pozvánka do screenshotové galerie níže, kde jsou k vidění nové obrázky.

Comments

More Zpravodajství

Latest Articles