If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

FIFA 19 nově s Ligou mistrů

+ plná FIFA 18 dočasně zdarma.

O změnách v samotné hratelnosti zatím EA nic konkrétního neřekli, vždy jen odkázali až na průběh léta. Přesto vyvolali při oznámení FIFA 19 (Alza.cz) pořádné pozdvižení.

Jelikož totiž Konami vypršela licence na herní ztvárnění Champions League, letošní ročník fotbalu od EA Sports bude konečně smět přinést Ligu mistrů. Stane se tak ve speciálním režimu, který je mimo kariéru a patrně i mimo vyvrcholení The Journey: Champions, příběhového módu Alexe Huntera.

UEFA Champions League bude mít také nějaký specifický obsah ve FIFA 19 Ultimate Team.

K vydání FIFA 19 dojde v obvyklou dobu 28. září 2019 pro PC, PS4, X1 a Switch - asi první podzimní hra, která se nijak nepřizpůsobuje Red Dead Redemption 2.

Hudbu pro debutový trailer složil známý muzikant Hans Zimmer, jde o "UEFA Champions League Anthem (EA SPORTS FIFA Remix)".

Související zásadní novinkou je, že EA překvapivě vypustili trial verzi FIFA 18 zdarma pro všechny platformy, čili kdokoli si po omezenou dobu může stáhnout plnou verzi hry, včetně rozšíření World Cup. pro MS ve fotbale v Rusku. Minulý ročník FIFY kompetitivně hrálo 20 milionů lidí.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments