If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

FIFA 10 vs. PES 2010 = 4:1

Dozvuky konference i o Medal of Honor.

Naposledy se ještě vracíme k úterní finanční konferenci Electronic Arts, kde vedle propuštění 1500 zaměstnanců, potvrzení nového NFS od Criterionu na 2010 a přiškrcení Command and Conquer 4, zazněly další zajímavé informace.

Výkonný ředitel EA John Schappert se pochlubil, že hra FIFA 10 se prodává čtyřikrát více než konkurenční fotbal Pro Evolution Soccer 2010 od Konami. V evropských obchodech se navíc FIFĚ 10 daří o 31 procent lépe než před rokem ve stejném období FIFA 09.

Slušně boduje také "revitalizovaná" série Need for Speed. Shiftu se EA podařilo vyexpedovat na trh 2,5 milionu kusů a získal průměrné hodnocení o 22 procent vyšší než minulý díl Undercover.

Závěrem ještě jeden, tentokrát již neoficiální drobek k tomu zamýšlenému oživení značky Medal of Honor. Podle zdroje renomovaného britského serveru MCVUK se prý nový díl bude odehrávat v současnosti. Čili stejně jako Modern Warfare 2, ale prý má být toto válčení uchopeno nějak jinak.

Potvrdily by se tak říjnové zvěsti o zasazení do Afghánistánu. Zvláštní je pouze dodatek MCVUK, podle nějž by nový Medal of Honor měl přijít už v únoru-březnu 2010, na což bychom si ale příliš nevsadili.

Tagged With

Comments