If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Film World War Z se konečně stává hrou

Zombie apokalypsa.

Zatímco domácí Bohemia Interactive Studio nechce slibovat, zda DayZ pro PS4 stihne příští rok a musí vysvětlovat opakované odklady, rybník jim může vypálit nově oznámená podobná hra velkého jména.

World War Z od zkušených Saber Interactive (Timeshift, Quake Champions, Halo) bude ve 2018 kooperativní third-person akcí pro čtyři hráče s oficiální licencí od Paramount Pictures, takže se přímo inspiruje slavnou filmovou sérií téhož jména.

Debutový trailer ze hry výše ohromí zejména neuvěřitelným počtem nabíhajících zombíků, kterých je na obrazovce naráz snad určitě více než v Dead Rising 4. Povedený je i slogan: "70 tisíc let na vrcholu potravního řetězce. Byla to zábava, dokud to platilo."

"World War Z je synonymem pro rozbušená srdce ze strachu a akce, takže jsme rádi, že tuto energii konečně můžeme převést na moderní konzole a PC," prohlásil šéf studia Matt Karch. Držitel licence k tomu dodal, že Saber vytvořili originální zážitek v bohatém univerzu, který fanoušci budou milovat.

Kampaň hry se bude soustředit na unikátní příběhy přeživvších v misích po celém světě, včetně New Yorku, Moskvy a Jeruzaléma. Tam budete muset strategicky používat pasti, bariéry, pestrou paletu zbraní a prostředí, abyste dokázali zůstat naživu při setkání s hordou nemrtvých. První obrázky, více časem na homepage:

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings .

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments