If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Filmy pro COD: Elite dělá Ridley Scott

Režisér Vetřelce má spoustu pomocníků.

Známý hollywoodský režisér Ridley Scott, který natočil Gladiátora nebo Vetřelce, spolupracuje na vznikajícím obsahu pro službu Call of Duty: Elite. "Připravuje exkluzivní, zábavní epizodický obsah přímo pro komunitu Call of Duty," oznámil šéf Activisionu Eric Hirshberg.

Kromě Ridleyeho Scotta se na tvorbě obsahu podílí spousta lidí: Ridleyeho bratr Tony (režisér filmu Muž v ohni), režisér Bennet Miller (viz nedávný snímek Moneyball), dále výkonný producent TV seriálu Kancelář, Ben Silverman, plus Will Arnett a Jason Bateman z TV seriálu Arrested Development.

A o jaký druh obsahu půjde? Vzhledem k profesní angažovanosti všech jmenovaných nemůže jít o nic jiného než dříve avizované hrané epizody/filmečky, které mají nějak doplňovat či stmelovat celkový charakter Elite. Není ale jasné, zda budou dostupné všem uživatelům Elite nebo budou spadat jen do placené části služby.

"Hráči série Call of Duty sdílí společný jazyk a zážitky, na základě kterých jim chceme poskytnout zábavní obsah a doufáme, že si jej zamilují a budou o něm mluvit," řekl šéf Activisionu.

Při této příležitosti také připomněl, že Call of Duty: Black Ops už má prodáno přes 25 milionů kopií, dodatečné balíčky map pak dalších 14 milionů. Celkově má série Call of Duty okolo 30 milionů hráčů.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author

Lee Bradley

Contributor

Comments