If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Filmeček oficiálně přiblížil Jurassic World Evolution 2

Dinosauři jsou zpět - detaily, obrázky.

Jednička byla bestsellerem s mnoha miliony kusů, takže není divu, že studio Frontier připravuje pokračování.

Na Game Fest Summer Kickoff streamu tedy došlo k ohlášení budovatelsko-survival strategie s dinosaury, Jurassic World Evolution 2.

Fajn je, že vyjde ještě letos na podzim pro staré i nové konzole (vedle PC), jak slíbila homepage.

Jistá je účast herce Jeffa Goldbluma, který je takovou tváří Jurského parku odjakživa a tady si zopákne roli doktora Iana Malcolma.

V renderovaném filmečku se pouze nastínilo, že se hrátky s genetikou opět vymkly z rukou, protože jsme to jako lidstvo podcenili a brali to jen jako hračku. Prý bude opět potřeba zkrotit chaos, tentokrát však v úplně odlišném světě.

UPDATE - spuštěna byla stránka na Steamu s podrobným popiskem novinek ve dvojce a prvními screenshoty:

Jurassic World Evolution 2 je očekávané pokračování velmi úspěšného manažerského simulátoru Jurassic World Evolution z roku 2018 od studia Frontier. Pokračování hry představuje novou podmanivou příběhovou kampaň, skvělé nové funkce a úžasné nové dinosaury, kteří působí neuvěřitelně opravdově a živě. K tomu přidejte rozšířené možnosti stavění a více možností přizpůsobení a dostanete ještě větší, lepší a autentičtější hru z prostředí Jurského světa.

Původní příběh z Jurského světa - Nechte se vtáhnout do působivého původního příběhu herního světa Jurassic World, který se odehrává po nezapomenutelných událostech filmu Jurský svět: Zánik říše. Snažte se chránit a krotit dinosaury a řídit chod parku po boku ikonických postav z filmů, včetně Dr. Iana Malcolma (Jeff Goldblum) a Claire Dearingové (Bryce Dallas Howard).

Vytvořte si svůj vlastní Jurský svět - Spravujte park pomocí podrobnějších manažerských nástrojů a kreativních možností. Stavte a přizpůsobujte si nové budovy a otestujte své manažerské schopnosti ve zcela nových lokacích - od hustých lesů až po skalnaté pouště. Pomocí bioinženýrství zachraňte více než 75 prehistorických druhů, včetně žádaných létajících a mořských ještěrů , a sledujte, jak si hledají teritoria, bojují o ně a realisticky reagují na ostatní tvory.

Pohrajte si s teorií chaosu - Režim Chaos Theory vám umožní zahrát si klíčové okamžiky oblíbených filmů - s nečekanými zvraty. Zakuste na vlastní kůži scénáře „co kdyby" z legendárních filmů Jurský svět a Jurský park. Každá úroveň se odehrává napříč obdobími a lokacemi ze všech pěti filmů. Dovolte franšíze Jurassic World, aby vás pohltila, a vyzkoušejte, co se bude dít, když se pokusíte zhostit nových výzev s nepředvídatelnými výsledky.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings .

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments