If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Filmový Metal Gear Solid pozastaven

Zachrání ho úspěch Prince perského?

Zatímco ještě nedávno se mělo za to, že v Hollywoodu momentálně vzniká filmová adaptace herní klasiky Metal Gear Solid, podle nejnovějšího rozhovoru s producentem Mikem De Lucou to vypadá, že se celá věc odkládá na neurčito.

"Nemyslím si, že se to [v brzké době] někam posune, protože v tuhle chvíli nevidím dost společné vůle na všech zúčastněných stranách," řekl De Luca. "A bez ní film vzniknout nemůže".

De Luca má za to, že jde o obecný problém společný všem tak proslulým herním značkám, jako je právě Metal Gear Solid. "Je to tak velká série, že ji film může jenom ublížit," myslí si De Luca. "A i kdyby byl dobrý, víc her kvůli němu prodáte jen těžko."

Producent v MGS sice vidí potenciál pro film díky tomu, o jak obrovský svět jde, pochybuje nicméně, že by ho snímek dovedl zvárnit tak dobře jako samotná hra. Ale nevěšte hlavy: pokud se prý toto léto zadaří Disneyovi a jeho filmovému Princi perskému, mohlo by podle de Lucy dojít i na to, že se kolem snímku Metal Gear Solid zase začne něco dít.

Tagged With

Comments