If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Filmový Uncharted by měl režírovat autor dokumentu King of Kong

Filmová verze už prošla rukama několika režisérů.

Podle posledních informací serveru Deadline by měl filmovou verzi Uncharted režírovat autor dokumentu King of Kong, který pojednával o hráčích Donkey Konga a o tom, jak neustále i do dnešních dní překonávají svoje rekordy.

Kdo by si měl zahrát Nathana Draka?

Seth Gordon, jak se režisér jmenuje, od té doby ale už natočil i dvě celovečerní komedie Šéfové na zabití a Z cizího krev neteče. Kromě toho režíroval i několik epizod komediálních televizních seriálů. Zvládne tedy akční film?

Podle informací Deadline ještě nemá se Sony Pictures uzavřenou smlouvu, ale vše spěje k finální dohodě.

Filmová verze Uncharted je ve vývoji už pěkně dlouho a u projektu se vystřídalo hned několik režisérů. Dlouhou dobu měl filmovou verzi natočit David O. Russell, jehož poslední dva snímky si vysloužily hned několik nominací na Oscara. Když ale řekl, že by chtěl do hlavní role obsadit Marka Wahlberga, fanouškům se to moc nelíbilo a očividně ani Sony, která ho nakonec vyhodila. Nějakou dobu měl film natáčet režisér Neil Burger, který například v Čechách natáčel Iluzionistu s Edwardem Nortonem, ale ten také z projektu odešel.

Poslední verzi scénáře napsal David Guggenheim, který stojí například za filmem Nepřítel pod ochranou s Denzelem Washingtonem, který neměl moc přívětivé recenze. Sony se ale jeho scénář k Uncharted líbil natolik, že mu dali napsat i Bad Boys 3.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.
See 4 more

Uncharted: Fight For Fortune

PlayStation Vita

Uncharted: Golden Abyss

PlayStation Vita

Related topics
About the Author

Ales Harazim

Contributor

Comments