If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Fiskální rok 2010 bude rokem Take Two

Přesuny Max Payne 3, BioShock 2 a Mafia II.

Analytik Jesse Divnich ze spol. EEDAR se domnívá, že fiskální rok 2010 (listopad 2009 - říjen 2010) bude zcela ve znamení firmy Take Two, která si tady utrhne největší díl z herního trhu. A to díky nabízenému portfoliu potenciálních hitů!

Připomeňme si, že za touhle predikcí je také nedávné oznámení stran přesunutí vydání očekávané pecky BioShock 2, která se objeví na trhu právě v novém fiskálu, tedy někdy v blíže nespecifikovaném datu ještě před měsícem říjnem 2010.

Divnich připomíná, že právě oznámení o přesunutí vydání BioShocku 2, původně plánovanému pro tento rok, je vlastně hodně vstřícným gestem směrem k hráčům. Jakkoliv tím Take Two příliš nepotěšili své investory.

Přičemž až v příštím roce můžeme již zcela definitivně počítat s dalšími dobře známými značkami jako Max Payne 3, Mafia II a Red Dead Redemption, kde došlo aktuálně k potvrzení jejich vydání až v první polovině kalendářního roku 2010. Možná, že v rámci fiskálu vyjde také ohlášená PS3 exkluzivita - The Agent (ale tomu osobně příliš nevěřím).

Nelze tu však přehlížet ani další stažitelný obsah/ rozšíření pro Grand Theft Auto IV. A mimochodem, právě v souvislosti s GTA jdou zprávy, že bychom se napřesrok mohli nadít dalšího multiplatformového dílu - nicméně tohle v Take Two zcela rezolutně odmítají. Čímž by všem ukázali, že mohou mít silný rok i bez tohoto komerčně jistého brandu!

Comments