If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

For Honor skutečně s plnohodnotnou kampaní

Odvážný slib UbiSoftu.

O tomhle už výrobce jednou promluvil v červnu, nicméně je fajn, že nyní šel více do hloubky a potvrdil, že se na konceptu hry postupem času nic nezměnillo.

Historická mlátička For Honor (Alza.cz) tedy nebude jen o mulťáku prezentovaném v nedávné alfě, nýbrž i o singleplayerové kampani, která má být dle UbiSoftu opravdu plnohodnotná. Slib zazněl v rozhovoru pro GameSpot během EB Expo 2016 od kreativního ředitele Jasona VandenBergha:

"Je to pořádná příběhová kampaň, filmové dobrodružství, kde nejprve hrajete za rytíře, pak za vikingy a potom za samuraje. Navštívíte během cesty tři různé regiony, domovskou oblast každou ze zúčastněných frakcí."

Tvůrce měl dokonce odvahu pronést, že kampaň je navržena tak, že si klidně můžete koupit celou hru jen kvůli ní, aniž byste jedinkrát vyrazili online a pustili se do multiplayeru. Je zkrátka zamýšlena jako plnohodnotný zážitek, nikoli jen nějaký přílepek.

V multiplayeru bude For Honor cílit na souboje trvající 8 až 12 minut, protože ty delší jsou prý únavné a vysilující. Dostání se na maximální úroveň postavy má trvat 8 až 12 hodin herního času, což je záměr, abyste brzy disponovali všemi možnostmi, pak už to bude spíš o kosmetických záležitostech. Součástí hry bude pětice režimů, duely jeden na jednoho, dvou na dvou a nějaké další zatím zůstávající pod pokličkou. Vydání je stále plánováno na únor pro PC/PS4/X1.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings .

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments