If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Forza Horizon 4 vážně v Japonsku?

Vrátí se Fable + jiné Xbox nálezy.

Tohle se zdá být velká věc. Člověk s přezdívkou Klobrille, který vloni v předstihu vyzradil náplň E3 konference Microsoftu a další jeho věci, které se později vždy potvrdily, se dnes večer vytasil se svými čerstvými nálezy, jaké projekty v současnosti údajně kutí. Xbox One bývá vytýkán nedostatek exkluzivit a právě následující tituly by to měly napravit.

Nejde o žádného insidera či chlapíka s konekcemi, nýbrž jen o někoho, kdo dobře rozumí xboxovému API a dokáže z něj vytáhnout ještě neveřejné, nové záznamy v databázi.

Fotka skutečné hory Fudži

Letošní závody Forza Horizon 4 mají být podle něj skutečně zasazeny do země vycházejícího slunce, tedy do Japonska. O něm hovořily už listopadové zvěsti na Redditu, které se později ukázaly být pouhým podvrhem (fotomontáž screenshotu ze hry s profláklou fotkou hory Fudži, šlo poznat podle stejných mraků, viz níže), takže nemíchat tyhle dva úniky dohromady.

Vrátit byste se měli do Albionu, což znamená nový díl pohádkového RPG Fable, o němž se dosud nevědělo. Rodit se má v některém britském studiu, což mohou být Playground Games (viz starší zvěsti o RPG v otevřeném světě) či Studio Gobo. F2P odnož Fable Legends byla nedávno těsně před dokončením zrušena, což umožní spoustu recyklace a usnadnění práce.

Nový Perfect Dark má být third-person akcí, se kterou Rare částečně pomáhají The Coalition, byť jejich hlavním úkolem do budoucna zůstane pokračování série Gears of War.

Kampaň Crackdown 3 půjde hrát kooperativně ve čtyřech, Age of Empires 4 jsou stále teprve v plenkách (nevyjdou nejspíš ani příští rok) a chystat se má nějaká hra s mechy (Mech Assault? Mech Commander? Battletech?). Čeho se v dohledné době stoprocentně nedočkáme, je oživení Crimson Skies či Banjo Kazooie.

Dle databáze Microsoftu se jinak rodí minimálně dvě různé hry Halo, ale jejich příklon k žánru Battle Royale, principu Destiny či většímu, epičtějšímu a otevřenějšímu režimu Warzone s vysokým počtem hráčů souběžně je pouze zbožným přáním dotyčného člověka - nic, co by bylo potvrzeno či v API jakkoli naznačeno, upřesnil později na fórech ResetEra.

Starší, s tímto nesouvisející podvrh o Forza Horizon 4
About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments