If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Frantics PS4 nečekaně v češtině

Oznámení a pozvánka od Sony.

Je to velký paradox. Hra, o které jste pravděpodobně dosud nikdy neslyšeli, která ani nemá na YouTube vlastní trailer a přesto vyjde už 7. března, bude mít českou lokalizaci, na rozdíl od mnoha známých a zavedených sérií. Jde o párty hru Frantics pro platformu PlayLink na PS4.

"Titul se těší velkému očekávání, neboť díky své dynamice, množství miniher a české lokalizaci má velký potenciál zaujmout malé i velké hráče," praví domácí pobočka Sony v tiskové zprávě.

Frantics se tak zařadí mezi další, již dříve plně lokalizované tituly pro platformu PlayLink, jako jsou Hidden Agenda (exkluzivní ukázka českého dabingu) nebo Knowledge is Power.

Navíc tu máme jednu související pozvánku: dne 1. března se koná v prostorách holešovické tržnice v rámci výstavy Game On tzv. Frantics Showcase. Na místě budou přítomni zástupci dánského studia Napnok Games v čele se spolumajitelkou studia Dajanou Dimovskou a vývojářem Vladimírem Geršlem. Získáte tak možnost si přímo s tvůrci zahrát hru Frantics s týdením předstihem.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments