If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Také From Dust nejspíš jen s připojením

Ale jinak má záležet hru od hry.

Včera jsme psali o tom, že Ubisoft oficiálně potvrdil přítomnost své always-on DRM ochrany, při které budete muset být neustále připojeni k internetu během hraní. Tuto DRM bude s jistotou obsahovat nový Driver: San Francisco a jak se zdá, nejspíš i očekávaná strategie From Dust na PC.

Strategická hra, která odnáší jednu devítku za druhou v recenzích, se totiž objevila na Steamu v té půlce srpna. Na kartě hry je jedna zajímavá poznámka - hra by měla obsahovat Ubisoft Online Service, "DRM ochranu třetí strany".

Ubisoft se k této hře zatím nevyjádřil, ale když se tato poznámka objevila u Driver: San Francisco, opravdu nakonec potvrdili, že DRM ochrana vyžadující permanentní připojení k internetu u této hry bude. Je tedy dost možné, se že se to bude opakovat také u From Dust.

Pokud by to u From Dust byla pravda, padlo by tím včerejší vysvětlení UbiSoftu, že u Drivera to je dáno souběžným vydáním i pro konzole, protože From Dust je pro PC opožděné. UbiSoft se jinak vyjádřil v tom smyslu, že tento systém nebude u jeho každé budoucí hry, ale že to budou posuzovat případ od případu.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author

Ales Harazim

Contributor

Comments