Skip to main content

Gamerské tričko s vlastním potiskem, fotkou nebo nápisem

Poradíme, jak na to!

S herním merchem se roztrhl pytel, ale je poměrně drahý a má ho spousta hráčů. Jak si tedy udělat vlastní gamerské tričko? Odpověď najdeš v Online Kreatoru.

Nechceme tím říct, že by značková trička herních společností nebyly fajn, ale někdy nechceš vypadat jako ostatní a užiješ si na herním tričku spíš originální, vtipný nápis. Možná chceš vyjádřit svůj osobitý vztah k oblíbené hře nebo potřebuješ originální dárek pro gamera. S tím vším ti pomůže Puppynator – v našem Online Kreatoru si můžeš udělat tričko s vlastním potiskem a merch. Dostaneš samozřejmě k dispozici i hotové, předvolené a upravitelné designy a tipy na vlastní nápis na herní merch. Pojďme na to!

1) Gamerské tričko s vlastní fotkou nebo nápisem. V tomto případě můžeš na tričkách pro hráče kombinovat například nápis a fotku. Je to nejkreativnější možnost, jak si pohrát s designem. Níže v textu najdeš několik nápadů.

2) Hráčské tričko s předvoleným obrázkem, nápisem a designem. V Online Kreatoru je několik předvolených designů na téma gaming. Stačí si vybrat ten, který se ti nejvíc líbí, zvolit, jestli chceš mikinu, hrnek, tričko, kšiltovku, nebo jiný merch, a design si jemně poupravit. Můžeš změnit barvu i velikost písma nebo si obrázek otočit. Tenhle způsob je ideální, když se ti nechce vymýšlet motiv na gamerské tričko úplně od nuly, ale chceš mít nějaký základ.

3) Hotová gamerská trička. Jestli chceš originální tričko, ale nechceš vymýšlet, co na něm bude, podívej se na naše hotové, předpřipravené kousky. Najdeš tady perfektní merch, který bez problémů poslouží jako nejlepší dárek pro milovníka PC a PS her.

Originální gamerský merch bez nutnosti tvého kreativního zásahu:

Trička a mikiny s herními nápisy

Herní trička s nápisy, které jsou jako dělané pro milovníka her? Těch máme hned několik. Mezi nejoblíbenější patří například mikina s nápisem nebo potisk mikiny.

Jak na vlastní herní tričko?

Máš mraky možností, ale pokud chceš skutečně originál, doporučujeme ti kombinaci fotky a nápisu. Tady máš několik nápadů:

Tip #1: Mikina pro gamera s fotkou skóre

Jednoduchý nápad, který řekne mnoho i bez zbytečných slov. Udělej si screenshot nebo fotku skóre (svého rekordu) a nech si ho vytisknout na mikinu s kapucí. Ti, kteří to mají pochopit, pochopí. Ostatní můžou zírat, co na té mikině máš, ale to už tě nemusí zajímat. 🙂

Tip #2: Tričko „My TOP games“

Nechceme ti kecat do toho, jak si žebříček sestavit – určite ho má každý z nás trochu jiný. Udělej si ale seznam svých pěti oblíbených her a dej si jejich názvy na tričko s velkým nápisem „My TOP games“. Jako icebreaker funguje skvěle. 🙂

Tip #3: Herní podložka pod myš

Existuje víc způsobů, jak pojmout plochu podložky. Co takhle nápis „No pain, no game“, který parafrázuje známý fitness výrok? Nebo rovnou obrázek tvé oblíbené postavy z oblíbené hry?

Tip #4: Herní kšiltovka

Nemusí to být jen tričko nebo mikina. Dobrý herní merch je i kšiltovka. V Online Kreatoru si na ni můžeš vytisknout nápis – ten vypadá nejlíp. Za nás je nejlepší „PRO GAMER“.

Tohle jsou nejlepší nápisy na herní trička pro gamery:

Nech se inspirovat nápisy, které jsou mimořádně oblíbené mezi gamery, kteří si v Online Kreatoru vytváří vlastní herní merch a potisk triček

  • Eat Sleep Game
  • Born to be a gamer
  • Eat Sleep League Repeat
  • Gamers don't die they respawn
  • Cyberpunk

A na závěr je tu speciální a originální gamerská sada pro hráče:

Pokud hledáš vhodný dárek pro gamera, tohle je jedinečná příležitost. Jistě že nejvíc asi potěší originální hra nebo vstupenka na herní veletrh, ale jestli máš chuť vyrobit vlastní herní dárek, zkus tahle skvělá komba:

A) Podložka pod myš + gamerský hrnek

Vyber si některý z výše uvedených nápisů nebo prostě použij název oblíbené hry svého gamera. Představ si tuhle kombinaci například s nápisem „Fortnite“.

B) Gamerské tričko + gamerská mikina + kšiltovka

V prvním případě šlo o věci, které tvůj hráč využije hlavně doma u hraní PC her. Tyhle nápady se zase hodí jako herní merch, ve kterém se bude hrdě předvádět venku. Doporučujeme jednoduchý nápis „AFK“, což znamená „Away from keyboard“ (Mimo klávesnici) a vyjadřuje, že hráč není online, resp. že nesedí u počítače, ale nachází se v „reálném světě“.

C) Gamerský merch (tričko + mikina + kšiltovka) + hráčská podložka pod myš + hrnek

Tohle velké kombo je pro tvého gamera zaručená trefa do černého. Je důležité vybrat tu správnou hru, kterou využiješ jako motiv na tričko, případně si vybrat hlášku některé z postav. Zkus třeba: „The harder you beat a man, the taller he stands” z Far Cry 2.

Read this next