The Division 2

Zásadní události

Další živý filmeček The Division 2 a trailer k premiéře

"Byl jsem dobrým chlapem, ale jen historie poví, jestli jsem hrdinou".

Není to typický filmeček s živými herci, jaké k premiéře her vídáme, ani asi neměl moc velký rozpočet.

Namísto oslnění dechberoucími efekty a střihem se spíš režisér Nicolas Winding snažil rozklepanou kamerou nastínit tísnivou atmosféru ve Washingtonu, který zmítá chaos a sociální nestabilita. Pouliční přestřelky v nepořádku na ulicích jsou zde na denním chaosu a nejste nikde v bezpečí.

Číst více...

DOJMY z otevřené bety The Division 2

Více obsahu pro osamělé lovce.

Po nedávné privátní betě proběhla o uplynulém víkendu i otevřená beta jedné z nejočekávanějších her zimy. Do ní se jednoduše dostal kdokoli, kdo si v obchodě uPlay nebo Epic Store odkliknul, že chce hrát. Jelikož patřím k fandům původní The Division (recenze), přirozeně mě zajímalo, kam tato hra směřuje, zvlášť když bylo slíbeno, že dvojka nabídne více obsahu pro osamělé lovce.

Živý filmeček The Division 2

Z Kapitolu stoupá kouř.

Naladí vás na atmosféru hry, ačkoli to dělá nezvykle poklidným, až rezignovaným způsobem, odlišným od většiny děl tohoto marketingového žánru.

Potvrzena otevřená beta The Division 2

Potvrzena otevřená beta The Division 2

+ dva technické rozbory.

Kdo si dal tu práci a přečetl si stovky ohlasů na sociálních sítích na víkendovou privátní betu, tomu musí být jasné, že hráči jsou z The Division 2 naprosto nadšeni. Obavy, zda město Washington D.C. dokáže nahradit zasněžený Manhattan z jedničky, se rozplynuly jako pára nad hrncem.

Nyní navážeme na ranní vytípané screenshoty, protože se do éteru dostalo potvrzení, že se bude konat i otevřená beta pro všechny, bez nutnosti předobjednávky.

Zatím to tedy není přímo tiskovka od UbiSoftu se všemi detaily, ale oficiální punc to má, jelikož to pochází z nonstop probíhajícího vysílání kanálu TheDivision na Twitchi. Důkaz zde na Redditu.

Číst více...