Ace Combat 7

Spotlight

Ace Combat 7 oslavuje vydání startovním trailerem

Podobně jako v případě SoulCalibur, tento týden se po delší pauze, přesně po 12 letech vrátí další série od Bandai Namco - arkádové moderní stíhačky.

K příležitosti vydání Ace Combat 7: Skies Unknown (Alza.cz) v pátek 18. ledna na PS4 a X1 (na PC s menším odstupem) tu máme japonský startovní trailer.

Zachycuje spoustu akčních scén, kde letadla prolétají nad nočním městem či postapokalyptickou krajinou, když je vše vytvořeno nestandardně na daný žánr v Unreal Engine 4. Ten se postará také o dechberoucí oblohu, dynamické počasí i ztvárnění válečného arzenálu.

Číst více...

První větší hrou příštího roku, resp. nadupaného prvního čtvrtletí 2019, budou tato arkádová letadla od Bandai Namco, která přiletí 18. ledna pro konzole a začátkem února pro PC.

Plány Bandai Namco na Gamescom

Nechybí Ace Combat 7.

Sotva skončila E3, už všichni brojí na příští podobnou akci a do mailu začínají létat interní pozvánky. Veletrh Gamescom proběhne mezi 21. až 25. srpnem v Kolíně nad Rýnem.

E3 demo Ace Combat 7

Jak se létá na PS4?

Bandai Namco na veletrh přivezli nové hratelné demo arkádových letadel Ace Combat 7: Skies Unknown, které si můžete díky jedenáctiminutové nahrávce PS4 verze prohlédnout i vy:

Ace Combat 7 v E3 traileru

Ace Combat 7 v E3 traileru

Příprava na vzlet.

Sice už víme, že arkádové moderní stíhačky nestihnou přiletět v letošním roce a na marketing mají ještě spoustu času, přesto je od Bandai Namco sympatické, že na ně nezapomněli a že k příležitosti E3 přichystali nový trailer, který poskytli exkluzivně GameSpotu:

Ace Combat 7: Skies Unknown pro PC/PS4/X1 (Alza.cz) vás ve 2018 vezme do kokpitu letounů, které provádějí vzdušné útoky na lodě, budou kličkovat mezi apokalypticky zbořenými mrakodrapy velkoměsta a důraz bude, nezvykle v tomto žánru, kladen na doprovodný příběh, aspoň soudě dle cutscén s propracovanými postavami ve vězení či na letecké základně.

Číst více...