Anthem Články

BioWare prý velmi mrzí porodní bolesti Anthem

"Nasloucháme kritice, ale nezastaví nás."

Posypat si veřejně popel na hlavu za ne úplně zvládnutý start, to je asi povinností pro každé velké studio, aby mohlo daný titul dále rozvíjet a vylepšovat, jinak by se na něj hráči dál dívali skrz prsty.

Kdesi v zahraničí, patrně v Londýně, jezdí dvoupatrový městský autobus, který je oficiálně polepen do reklamy na sci-fi střílečku Anthem od Electrnoic Arts s jejím hlavním grafickým motivem.

Výzva k bojkotu Anthem kvůli lootu

Hráči nejsou spokojeni se závěrečným obsahem.

Dříve by se řeklo, že to je jen pár křiklounů a že se nevyplatí tomu věnovat pozornost. Ale v dnešní době, když se z toho stal jeden z nejpopulárnějších příspěvků na Redditu a reportují o tom všechna média, která nemají Anthem zrovna v lásce, to je jinak.

EA a BioWare se vážně snaží, aby obrátili hráče na svou stranu. Vedle day 1 patche pro sci-fi onlinovku Anthem s dlouhatánským seznamem oprav přišli před chvílí s něčím dalším.

Samozřejmě by bylo špatné dělat předčasné, ukvapené závěry, leč první recenze Anthem signalizují, že s touto onlinovkou BioWare teď není vše úplně v pořádku. Do karet ji nehraje ani vypuštění mezi Apex Legends, Metro Exodus a těsně před silným The Division 2.

Zatímco éterem létají nepříliš pozitivní ohlasy na VIP demo jen pro zvané (viz tweety níže), od BioWare se k nám dostala jiná nepotěšující zpráva. Působí to, jako by šlo o podobný model co v případe Battlefield 5, tedy seriál na pokračování, aspoň tedy bude spousta přídavného obsahu později.

Tři obrázky a mini teaser Anthem

Na E3 to asi bude velké.

EA a Bioware patrně chystají na E3 2018 něco velkého k Anthem (Alza.cz), když potřebují vypouštět kraťoučký, pouze párvteřinový teaser trailer.

Anthem si klidně zahrajete i sólově

Šéf BioWare uklidňuje hráče o příběhu v MP.

Po nedávném potvrzení hry na konec března 2019 se v komunitě začaly ozývat sýčkující hlasy, jestli to bude "opravdová" hra od BioWare.