Anthem Zpravodajství

Příběhový trailer Anthem a zjednodušené dialogy oproti Mass Effect

Nejen s těmi obrázky z centrálního hubu (Fort Tarsis) se vytasili EA na PAX West.

Z Anthem (Alza.cz) tam debutoval také nový příběhový trailer nazvaný "Our World, My Story".

Vysvětlí vám, jak bude tato hra od BioWare kombinovat důraz na vyprávění příběhu a souběžně umožní prozkoumávat herní svět či plnit mise s ostatními živými hráči.

Číst více...

Tento screenshot mapy Anthem víceméně sedí

+ jak to bude s umíráním?

Není žádnou novinkou, když se skalní příznivci snaží zkompilovat neoficiální nástřely map očekávaných her z různých kusých útržků ve streamech nebo vyjádření tvůrců. Bylo to tady už třeba u Red Dead Redemption 2 či Assassins Creed Odyssey.

Proč nebudou v Anthem románky?

BioWare vysvětlují.

Není to odpověď, ze které by byli fanoušci BioWare a série Mass Effect nějak extra nadšení, ale zase musí ocenit, že se jim aspoň dostane odpovědi.

Anthem 22. února 2019, E3 trailer a nové informace

Až na úplný závěr EA PLAY si nechali hlavní želízko v ohni, kterým je pro ně Anthem (Alza.cz) od BioWare.

Nakonec nevyjde v březnu na konci fiskálního roku, nýbrž už 22. února 2019 pro PC, PS4 a X1. S předplatným nového Origin Access Premium půjde hrát o týden dříve, už 15. února.

Do nového E3 filmečku vložil výrobce opravdu spoustu úsilí a energie, takže v něm uvidíte dechberoucí průlety sci-fi krajinou na Frostbite engine, postavy v zápalu boje s bossy, plno akčních cutscén a líbivých efektů, i krátce život na základně.

Číst více...

Electronic Arts na noční fiskální konferenci potvrdili, že Anthem skutečně nestihne letošní rok, jak se spekulovalo. Nicméně stále ho dostaneme začátkem 2019, nejpozději do 31. března, což podle nich prý žádný odklad není a lidé si o něm vymýšlejí, ačkoli v E3 videích bylo jasně napsáno "podzim 2018".

Anthem zanechalo bludiště v kukuřici

Výjimečně není od UFO.

Tajemné obrazce v obilí, které jsou vidět z výšky a všichni si ráno lámou hlavu, jak mohly vzniknout bez sebemenšího porušení okolí, už nebudou připisovány pouze mimozemšťanům.