Battlefield 5 Zpravodajství

Hráči, kteří si do 7. ledna 2019, respektive do vyprodání zásob, zakoupí ve vybraných obchodech nové grafické karty GeForce RTX 2080 Ti, GeForce RTX 2080, GeForce RTX 2070 nebo stolní počítače jimi osazené, získají novou plnou hru Battlefield 5 (Alza.cz) zdarma.

Dvojice speciálních sad Xbox One s Battlefield V

S přiložením FIFA 19 a minulých dílů.

Společnost Microsoft uvádí v těchto dnech na trh dvojici speciálních sad konzole Xbox One (Alza.cz) s hrou Battlefield V, která oficiálně vychází 20. listopadu 2018.

Battlefield 5 odložen

Nezvyklý tah EA.

Šance, že by EA snad někdy odložili svou vlajkovou střílečku podzimu, byla - nadneseně řečeno - nižší, než že Zemi trefí meteorit. Něco takového dosud prostě neexistovalo, dlouho dopředu stanovený termín se vždy musel stihnout za každou cenu, i když to znamenalo třeba nějaké ústupky.

Společnost Nvidia uvolnila Game Ready ovladače pro otevřenou beta verzi hry Battlefield 5 (Alza.cz), které jsou zároveň určeny pro hry F1 2018, Immortal: Unchained, Pro Evolution Soccer 2019, Strange Brigade a Switchable.

Otevřená beta Battlefield 5 začne 6. září

Otevřená beta Battlefield 5 začne 6. září

Co bude obsahovat a jak do ní dříve?

Nejen úchvatným raytracingem a vytvořením vlastní roty vojáků byl živ Battlefield 5 (Alza.cz) na Gamescomu.

EA tam také oznámili podrobnosti týkající se otevřené bety této multiplayerové válečné akce.

Beta se veřejnosti otevírá 6. září a poběží po omezenou dobu. Předběžné stahování bety můžete zahájit už 3. září v 10:00 SELČ.

Číst více...

Další srovnání Battlefield 5 s raytracingem a bez něj

Výbuch rakety V1 oslní celou ulici + odlesky i dění za rohem.

Včerejší tech-demo raytracingu v Battlefield 5 (Alza.cz) vyvolalo pořádný rozruch, protože takový pokrok GeForce GTX po vizuální stránce čekal málokdo. Aneb ty zvěsti dopředu o ohromujícím oznámení nebyly přehnané.

Nvidia dnes večer v Kolíně nad Rýnem oznámila nové grafické karty ze série GeForce RTX 2000, nástupce oblíbené GTX 1080, který přijde na trh už 20. září (více o tom v samostatném článku) a bude tlačit hlavně raytracingové efekty počítané v reálném čase.

Battlefield 5 Gamescom trailer s ochutnávkou Battle Royale

Tentokrát to nebude jen souboj dvou vlajkových střílečkových sérií, která je lepší. Bude to i o tom, která lépe uchopí námět Battle Royale.

Zatímco Call of Duty: Black Ops 4 je k dispozici ve veřejných betách, konkurenční Battlefield 5 (Alza.cz) má stále pouze uzavřené testování a musí to tím pádem dohánět jinými cestami.

Jako třeba tímto trailerem k výstavě Gamescom, který je jako vždy úchvatný, i když je otázka, co z toho je přímo z hraní a co jsou pouze hrátky s enginem.

Číst více...

Aktualizace 29.7. - Poté, co o tom v pátek psaly všechny přední weby včetně GameSpotu či Polygonu a nevypadalo to navenek příliš dobře, až by to snad mohlo ovlivňovat hodnotu akcií firmy, EA otočili. Začali tvrdit, že ta informace na jejich stránkách byla prý zastaralá, což už měli napravit. Konkrétně v oficiální reakci uvedli: