Call of Duty: Black Ops 4

Spotlight

Zásadní události

Times Square právě zažívá billboardovou bitvu

Je očekávanější Red Dead Redemption 2 či Call of Duty?

Kdo někdy osobně navštívil toto slavné, úzké náměstí v srdci New Yorku, ten ví, že veškeré stěny tam pokrývají gigantické velkoplošné obrazovky, kde se přehrávají reklamní spoty. Z hlediska cen inzerce jde o jedno z nejdražších míst na světě, které si může dovolit skutečně jen málokdo.

K čemu je vlastně krabicovka Black Ops 4, když povinný update má 50 GB?

K čemu je vlastně krabicovka Black Ops 4, když povinný update má 50 GB?

Obchody otevřou dříve, aby předaly úplně zbytečný fyzický disk.

Včera jsme zde psali o tom, že Call of Duty: Black Ops 4 (Alza.cz) nespustíte bez tzv. Day 1 patche. Dnes má tento tragikomický příběh pokračování...

Vešlo totiž ve známost, že update má velikost 50 GB, tedy na chlup stejně jako veškerá data na Blu-ray disku s hrou. Activision ve FAQ varují, že bez stažení a instalace patche nebude funkční.

Na mysl se tedy logicky vkrádá otázka, proč vlastně vůbec tato krabicovka existuje? Když je na ní vylisovaná jen nějaká stará, už neaktuální verze hry (z léta?), kterou ani nikdy nebudete moci spustit kvůli požadavku patche. Není náhodou výroba takové krabicovky, která je úplně k ničemu, jen mrháním energií a nafty dopravců pro její dovezení na sklady?

Číst více...

Call of Duty Black Ops 4 nejde spustit bez patche

Call of Duty Black Ops 4 nejde spustit bez patche

Ochrana před úniky krabicovek.

Pokud by Activision toto "protipirátské" a "protizlodějské" řešení neimplementovali, dnes byste na těchto místech patrně viděli uniklé nahrávky z hraní předčasně uniklých kopií do rukou hráčů.

Avšak Call of Duty: Black Ops 4 (Alza.cz), které oficiálně vyjde za pár dnů, 12. října, na vše v předstihu myslelo a je kvalitně připraveno. Krádeže her z velkoskladů a distribučního řetězce, resp. jejich nelegální prodej před termínem jsou totiž stále častější a nedá se jim moc dobře zabránit, což se bohužel týká i ČR.

Pokud se tedy už dnes ke hře nějakým způsobem dostanete a pokusíte se ji spustit, máte smůlu. Objeví se pouze obrazovka, že je k hraní potřeba aktualizace.

Číst více...

Startovní trailer Black Ops 4

VideoStartovní trailer Black Ops 4

Se dvěma tajemnými mapami.

Až Call of Duty: Black Ops 4 (Alza.cz) vstoupí na trh 12. října, bude to pro něj zkouška ohněm. Vůbec poprvé totiž dorazí bez singleplayerové kampaně, což může část zákazníků odradit.

Tento startovní trailer proto vyzdvihuje, že obsahu ve hře není vůbec málo - "evoluce multiplayeru, tři Zombie zážitky a nový režim Battle Royale" (recenze bety). Bude vám to stačit?

Fanouškovská komunita si v něm jinak všimla dvou dosud nespatřených MP map, které jsou v 36. a 40. vteřině. Pokud by byly v základní hře, což ale odporuje tvrzení výrobce (že všechny mapy už představil dříve), stoupl by počet nových levelů se sedmi na devět (plus čtyři remaky a listopadový Nuketown).

Číst více...

RECENZE bety Battle Royale módu pro Call of Duty: Black Ops 4

RECENZE bety Battle Royale módu pro Call of Duty: Black Ops 4

Blackout je už teď jako naleštěný PUBG.

Tou nejzásadnější věcí na Blackoutu, novém pokusu Call of Duty o ovládnutí fenomenálně úspěšného Battle Royale žánru, je pocit, že vše funguje naprosto hladce.

Tahle naleštěná hra je i v současné betě o několik levelů výš, než se aktuálně nachází přímý rival Blackoutu na poli žánru Battle Royale, PlayerUnknown's Battlegrounds.

Na PlayStation 4, platformě, na které Blackout zpočátku testování běžel, byl opravdu impresivní framerate. Nepůsobí to sice jako vysněné číslo 60fps, kterým je série Call of Duty proslulá, ale nemá to do toho daleko.

Číst více...

Těžký výběr z tolika edic Black Ops 4

+ co je to Black Ops Pass?

Snad jedinou velkou, už dříve ohlášenou hrou, co chyběla na E3 konferenci Microsoftu, bylo Call of Duty: Black Ops 4 (Alza.cz), což je patrně "trest" Microsoftu za spolupráci Activision se Sony.

Fanstránka ChalieIntel objevila na některých australských a novozélandských obchodech dosud neohlášenou speciální edici Call of Duty: Black Ops 4 (Alza.cz), které bylo včera detailně přiblíženo - viz naše preview.

PREVIEW Call of Duty: Black Ops 4

PREVIEW Call of Duty: Black Ops 4

Předělaný mulťák, tři Zombies kampaně i s boty a Battle Royale mód.

Treyarch dokázali naplnit hodinu živého vysílání zajímavým povídáním o různých vlastnostech Call of Duty: Black Ops 4 (Alza.cz). Prý se nebojí riskovat a letos nabídnou více cest, jak se zabavit s přáteli, než kterýkoli předešlý díl. Dělali na tom dva roky.

To nejdůležitější v kostce: překopali některé základní mechanismy v multiplayeru, v den vydání budou mít ve hře trojici kampaní Zombies módu, který půjde hrát i samostatně s počítačovými boty, a pak tu skutečně bude Battle Royale mód, jak se spekulovalo. Klasická singleplayerová kampaň se opravdu konat nebude, což vzhledem k našlapanému zbytku obsahu nemusí tolik mrzet. Na rozdíl od absence hry na Steamu, ale hezky postupně...

Děj Black Ops 4 bude zasazen mezi dvojkou a trojkou. Dosud nejambicioznější multiplayer má přinést autnetický vojenský pocit, s hlubokými taktickými týmovými prvky, které vydrží roky. Multiplayerový trailer:

Číst více...

Trio pidi teaserů na Black Ops 4

Co z nich dekódovali?

Tento týden by měl být úrodný na oznámení nových her. Každou chvíli to bude RAGE 2, brzy asi také nový Pokémon a ve čtvrtek večer Call of Duty Black Ops 4 (Alza.cz).

Utroušeno pár drobků o Battlefield V

Singleplayerové příběhy jisté.

Pořád to ještě není pořádné oznámení, ale v tuto chvíli jsme vděční i za drobné zmínky, protože Battlefield (Alza.cz) je pořád jednou z nejpopulárnějších sérií pro české hráče.

UPDATE 10. května - Studio Treyarch na svém Twitteru zveřejnilo vůbec první teaser obrázek na Zombies mód z nového Call of Duty. V popisku u něj praví, že odplata lidstva bude jeho spásou.

Call of Duty: Black Ops 4 potvrzeno

Teaser, termín, datum odhalení.

Události minulých dnů s hned několika úniky donutily Activision ke kroku, který patrně tak brzy nezamýšleli, leč nemohli s tím nic dělat.