Call of Duty: Black Ops 4 Články

Těžký výběr z tolika edic Black Ops 4

+ co je to Black Ops Pass?

Snad jedinou velkou, už dříve ohlášenou hrou, co chyběla na E3 konferenci Microsoftu, bylo Call of Duty: Black Ops 4 (Alza.cz), což je patrně "trest" Microsoftu za spolupráci Activision se Sony.

Fanstránka ChalieIntel objevila na některých australských a novozélandských obchodech dosud neohlášenou speciální edici Call of Duty: Black Ops 4 (Alza.cz), které bylo včera detailně přiblíženo - viz naše preview.

PREVIEW Call of Duty: Black Ops 4

PREVIEW Call of Duty: Black Ops 4

Předělaný mulťák, tři Zombies kampaně i s boty a Battle Royale mód.

Treyarch dokázali naplnit hodinu živého vysílání zajímavým povídáním o různých vlastnostech Call of Duty: Black Ops 4 (Alza.cz). Prý se nebojí riskovat a letos nabídnou více cest, jak se zabavit s přáteli, než kterýkoli předešlý díl. Dělali na tom dva roky.

To nejdůležitější v kostce: překopali některé základní mechanismy v multiplayeru, v den vydání budou mít ve hře trojici kampaní Zombies módu, který půjde hrát i samostatně s počítačovými boty, a pak tu skutečně bude Battle Royale mód, jak se spekulovalo. Klasická singleplayerová kampaň se opravdu konat nebude, což vzhledem k našlapanému zbytku obsahu nemusí tolik mrzet. Na rozdíl od absence hry na Steamu, ale hezky postupně...

Děj Black Ops 4 bude zasazen mezi dvojkou a trojkou. Dosud nejambicioznější multiplayer má přinést autnetický vojenský pocit, s hlubokými taktickými týmovými prvky, které vydrží roky. Multiplayerový trailer:

Číst více...

Trio pidi teaserů na Black Ops 4

Co z nich dekódovali?

Tento týden by měl být úrodný na oznámení nových her. Každou chvíli to bude RAGE 2, brzy asi také nový Pokémon a ve čtvrtek večer Call of Duty Black Ops 4 (Alza.cz).

Utroušeno pár drobků o Battlefield V

Singleplayerové příběhy jisté.

Pořád to ještě není pořádné oznámení, ale v tuto chvíli jsme vděční i za drobné zmínky, protože Battlefield (Alza.cz) je pořád jednou z nejpopulárnějších sérií pro české hráče.

UPDATE 10. května - Studio Treyarch na svém Twitteru zveřejnilo vůbec první teaser obrázek na Zombies mód z nového Call of Duty. V popisku u něj praví, že odplata lidstva bude jeho spásou.