Call of Duty: Black Ops 4 Zpravodajství

Times Square právě zažívá billboardovou bitvu

Je očekávanější Red Dead Redemption 2 či Call of Duty?

Kdo někdy osobně navštívil toto slavné, úzké náměstí v srdci New Yorku, ten ví, že veškeré stěny tam pokrývají gigantické velkoplošné obrazovky, kde se přehrávají reklamní spoty. Z hlediska cen inzerce jde o jedno z nejdražších míst na světě, které si může dovolit skutečně jen málokdo.

K čemu je vlastně krabicovka Black Ops 4, když povinný update má 50 GB?

K čemu je vlastně krabicovka Black Ops 4, když povinný update má 50 GB?

Obchody otevřou dříve, aby předaly úplně zbytečný fyzický disk.

Včera jsme zde psali o tom, že Call of Duty: Black Ops 4 (Alza.cz) nespustíte bez tzv. Day 1 patche. Dnes má tento tragikomický příběh pokračování...

Vešlo totiž ve známost, že update má velikost 50 GB, tedy na chlup stejně jako veškerá data na Blu-ray disku s hrou. Activision ve FAQ varují, že bez stažení a instalace patche nebude funkční.

Na mysl se tedy logicky vkrádá otázka, proč vlastně vůbec tato krabicovka existuje? Když je na ní vylisovaná jen nějaká stará, už neaktuální verze hry (z léta?), kterou ani nikdy nebudete moci spustit kvůli požadavku patche. Není náhodou výroba takové krabicovky, která je úplně k ničemu, jen mrháním energií a nafty dopravců pro její dovezení na sklady?

Číst více...

Call of Duty Black Ops 4 nejde spustit bez patche

Call of Duty Black Ops 4 nejde spustit bez patche

Ochrana před úniky krabicovek.

Pokud by Activision toto "protipirátské" a "protizlodějské" řešení neimplementovali, dnes byste na těchto místech patrně viděli uniklé nahrávky z hraní předčasně uniklých kopií do rukou hráčů.

Avšak Call of Duty: Black Ops 4 (Alza.cz), které oficiálně vyjde za pár dnů, 12. října, na vše v předstihu myslelo a je kvalitně připraveno. Krádeže her z velkoskladů a distribučního řetězce, resp. jejich nelegální prodej před termínem jsou totiž stále častější a nedá se jim moc dobře zabránit, což se bohužel týká i ČR.

Pokud se tedy už dnes ke hře nějakým způsobem dostanete a pokusíte se ji spustit, máte smůlu. Objeví se pouze obrazovka, že je k hraní potřeba aktualizace.

Číst více...

Call of Duty: Black Ops 4 potvrzeno

Teaser, termín, datum odhalení.

Události minulých dnů s hned několika úniky donutily Activision ke kroku, který patrně tak brzy nezamýšleli, leč nemohli s tím nic dělat.