Civilization VI: Rise and Fall Zpravodajství

U nás sice trpí tím, že neexistuje v krabicové verzi, nýbrž už jen digitálně, což se odráží na horší dostupnosti, menší viditelnosti či třeba pozdějších recenzích (tu naši momentálně chystáme).

Nemusí se vám to líbit, ale to je asi tak všechno, co s tím můžete dělat: únorový datadisk Rise and Fall do Civilization 6 (Alza.cz) nevyjde v krabicové podobě, nýbrž jen digitální cestou. Stejně jako tomu bylo loni u přídavku pro XCOM 2.

Cree jsou jednou z nejpočetnějších skupin, které před kolonizací obývaly severoamerický kontinent, přičemž na 200 tisíc z nich žilo na území dnešní Kanady. A právě oni jsou další představeným národem do únorového datadisku Civilization 6: Rise and Fall (Alza.cz).

Indický Maurya do Civilization 6

Agresivní vůdce z datadisku.

Svátky nesvátky, Firaxis pokračují s představováním devíti nových vůdců z únorového datadisku Rise and Fall pro Civilization 6 (Alza.cz). Tím čtvrtým na holení, po Genghis Khan, královny Seondeok za Koreu a Wilhelmina za Holandsko, je charismatický a moudrý Chandragupta Maurya za Indii.

Už začátkem února pročísne zimní mrtvo velký datadisk Rise and Fall do Civilization 6 (Alza.cz). Z něj nyní 2K Games a Firaxis Games představili Mongoly, kteří budou hratelným národem: