Crackdown

Při pouhých čtyřech tisících prodaných krabicovek v Británii se jeví poněkud úsměvně, že někomu vůbec stálo za to stoupnout si před kameru a povídat tam šest minut o své aktuální práci.

Startovní trailer Crackdown 3, technický test už zítra

Město je pod palbou od korporace TerraNova a jen vy ho můžete zachránit od temnoty. Připravte si výzbroj, zapněte si svůj oblek a vyražte do boje za New Providence.

Takový je popis Windows 10 a Xbox One exkluzivity Crackdown 3 od Microsoftu a Sumo Digital - zde je startovní trailer:

Výrobce potvrdil, že hned od 15. února bude plná hra k mání i na službě Xbox Game Pass, což může úplně zabít prodeje samostatné edice pro trvalý přístup ke hře. Na Xbox Game Pass překvapivě brzy také přibude Shadow of the Tomb Raider:

Číst více...

Odklad Crackdown 3 na jaro 2018

Podrobné vysvětlení paní šéfové.

Xbox One X, který si od zítra budete moci předobjednat přímo od Microsoftu (asi nějaká motivační akce či bundle?), právě přišel o svou jedinou startovní exkluzivitu.

Když byla na nedávné E3 konferenci znovu-oznámena městská akce trailerem, převažovalo zklamání z toho, že se už nekoná dechberoucí destrukce mrakodrapů jako v tech-demu z 2015 a že vše působí jako zbytečná tuctovka.

Crackdown 3 v E3 traileru

Crackdown 3 v E3 traileru

+ datum vydání.

Na E3 konferenci MS nechybělo Crackdown 3 od Sumo Digital, jehož pasáž začala s vysmátým černošským hercem (Terry Crews) a následoval už sestřih z hraní.

Oproti předešlé ukázce došlo k větší komiksové stylizaci a citelně menší realističnosti. Zůstaly četné exploze, ale už ne tolik pádů mrakodrapů jako minule v tech-demu. Vypadá to, že hra se oproti dřívějšku dost změnila.

Xbox One a Windows 10 exkluzivita, datum vydání stanoveno na 7. listopadu 2017, čili startovní hra pro Xbox One X.

Číst více...

Po zrušení Scalebound je Microsoft pod drobnohledem a ze všech stran se to množí úvahami na téma, jak slabý lineup letos má mít a jestli to náhodou není kvůli syslení exkluzivit na vánoční start Scorpio.

Kampaň může za odklad Crackdown 3

Microsoft vysvětluje.

Je to v kontrastu s dřívějšími slovy marketingového manažera Aarona Greenberga, který vše zdůvodnil přetlakem exkluzivit na letošní podzim. Ve skutečnosti může za skluz Crackdown 3 (Alza.cz) do roku 2017 něco jiného.

Crackdown 3 jde na výbuchy vědecky

Jaké herní situace z nich vyplynou?

Žádné předskriptované exploze jako v Battlefieldu 3, to by už dnes nikoho neuspokojilo. Tvůrci xboxové exkluzivity Crackdown 3 z Microsoft Studios na to jdou vědecky, aspoň to tvrdí v novém blogu. Prý přistupovali k výbuchům ve hře jako k experimentům, které mají vždy nějaké důsledky, nehledě na to, jestli je odstartovala raketa, granát či mina.

Crackdown 3 spotřebuje výkon až dvaceti Xbox One

I rychlejší připojení + singl bude jiný.

Včerejší technologické demo xboxové exkluzivity Crackdown 3 považují mnozí za to nejzajímavější, co letos na Gamescomu viděli. A jak už to tak bývá, je s ním spojeno několik, nikoli nepodstatných háčků, na které v původní prezentaci jaksi nezbyl čas. Vlastně to budou dvě hry v jedné.