Cyberpunk Články

Termíny Cyberpunk 2077 a The Last of Us 2 ze Slovenska?

Laciná snaha o zviditelnění, ale může to tak dopadnout.

V době, kdy CD Projekt Red vypsal inzerát na pozici tzv. release manažera (pozice starající se o úspěšné vydání hry na vícero kanálech), se vynořil jeden starý trik, od nějž už většina ostatních dávno upustila, protože většinou v očích hráčů a zákazníků znamenají jen ostudu.

Lady Gaga v Cyberpunk 2077?

Nevšední spolupráce.

Kontroverzní americká zpěvačka, skladatelka, herečka a producentka, která bývá připodobňována Madonně, by se mohla vyskytnout v příští hře od tvůrců Zaklínače.

Na čem teď pracují tvůrci Cyberpunk 2077?

Nález na kariérní síti.

Není to nějaké šokující odhalení, protože na obdobných věcech prostě vývojáři běžně pracují. Ale když je příští hra od studia podepsaného pod Zaklínač 3 (Alza.cz) stále zahalena mlhou, bereme i drobky.

Cyberpunk 2077 možná i pro příští konzole

Něco málo o něm prozradili.

"Strašně rád bych vám něco pověděl o Cyberpunk 2077, ale nemohu. Ještě nenastal vhodný čas. Ani vám neřeknu, jestli bude na E3, bylo by to oznámení o oznámení, naše plány sdělíme až těsně před výstavou," začal Adam Kiciński, prezident CD Projektu Red finanční konferenci s pár zajímavými novinkami.

EXKLUZIVNÍ REPORTÁŽ z Polska o založení a příběhu CD Projektu

Jak se dostal z bleších trhů k celosvětovému uznání?

Reportér Eurogameru navštívil CD Projekt přímo v jejich centrále ve Varšavě a v rozhovoru s jeho zakladatelem Marcinem Iwińským se podíval do historie tohoto respektovaného studia. Dozvěděli jsme se přitom několik velmi zajímavých informací i jedno celkem překvapivé zjištění - to, že byl Zaklínač 2 málem zrušen a že celá společnost neměla daleko ke krachu.

40. podcast: Devil May Cry, Gamepage,WalkingDeadFPS

A také o Cyberpunk 2077 či přesycenosti trailery.

Čtveřice redaktorů českého Eurogameru ve složení Pavel Oreški, Martin Zavřel, Honza Doskočil a Martin Frey se navzdory sněhové nadílce srazila koncem minulého týdne, aby během dlouhého večera v teple domova a posilněna bábovkou probrala události z úplného začátku roku. Diskuse o některých výrazných tématech, jako jsou herní mašinky budoucnosti či naše tipovačka k nejočekávanějším hrám roku 2013, nabobtnala každá na více než hodinovou délku při zohlednění různých nadčasových souvislostí, takže je přineseme samostatně příště. Do tohoto 40. dílu dostaly přednost ty aktuálnější záležitosti.