DayZ Články

Po sedmi měsících vývoje a ladění v programu Game Preview právě vychází plná verze DayZ pro Xbox One. Hra nabízí konzolovým hráčům možnost zažít řadu dramatických příběhů o přežití v postapokalyptickém světě, pohlceném neznámou epidemií. Cíl hry je jasný: co nejdéle přežít bez ohledu na zvolené prostředky.

České herní studio Bohemia Interactive poodhalilo nové informace a plány týkající se jejich úspěšných titulů. Důležitých aktualizací a případně také nového obsahu se dočká taktická střílečka Arma 3, onlinová survival hra DayZ i sandboxové Ylands z loňského roku.

Pro studio Bohemia Interactive prý byl rok 2017 mimořádně plodným. Napříč sedmi studii v celkem čtyřech zemích se pilně pracovalo na doposud neoznámých projektech, pokračovala podpora již vydaných her a dokončovaly se rozpracované tituly. S tím, jak Bohemia Interactive neustále roste, je

Restart DayZ na novém enginu do pár týdnů

+ 18 minut z Xbox One verze.

Survival zombie onlinovka od českého Bohemia Interactive Studia, které kvůli vleklému předělávání ujel vlak a předstihly ji v popularitě jiné tituly, by měla brzy dosáhnout významného pokroku.

VIDEOREPORTÁŽ z pražského DayZ studia Bohemia Interactive

Kdo chce na exkurzi kancelářemi s krásným výhledem?

Vlastní zpráva - Dean Hall sice avizoval odchod od svého dítka DayZ (dojmy), ale k němu dojde až na přelomu roku a neznamená to, že by snad rezignoval ze zapálení. Naopak. Jako správný průvodce se chopil vzácné návštěvy a provedl reportéry Eurogameru každým koutem relativně nových kanceláří velmi úspěšného studia Bohemia Interactive. Ti už dávno nesídlí jen v chajdě uprostřed lesů v Mníšku pod Brdy či v Brně, nýbrž i v Praze na Smíchově s krásným výhledem na Vltavu a Podolí. Že by ho snad od Slavomíra Pavlíčka a Marka Španěla dostali jako odměnu za milionový DayZ? ;)

DOJMY z alfy samostatného DayZ

V čem tkví jeho kouzlo a proč to vůbec není o zombících?

Kdekdo by řekl, že DayZ (fotoseriál) je hra, která se má tak nějak motat hlavně okolo zombíků. To je ale absurdní nesmysl: zombie jsou to úplně poslední, co vás bude v DayZ trápit.

Preview samostatného DayZ

Preview samostatného DayZ

V čem se plná simulace přežití se zombíky změní od modu?

Na jednu stranu to Bohemia Interactive musí být ne úplně milá situace, když se mnoho hráčů po

celém světě o ArmA 2 dozvídá až po letech prostřednictvím veleúspěšného modu. Nicméně ego stranou, jde především o byznys a vyhoupnutí této starší válečné simulace do čela žebříčku Steamu i během letních slev jen díky DayZ muselo vydělat slušné peníze. I proto se české studio k situaci postavilo tak, jak si více než milion unikátních hráčů přál. Umožnili Deanu "Rocket" Hallovi, tvůrci projektu a svému zaměstnanci, aby hru překopal na plnohodnotný titul, který dostane jejich maximální podporu a vyjde pro PC samostatně.

Paralelní příprava po boku modifikace a cenová politika

Číst více...