Destiny 2 Zpravodajství

Destiny 3 je již v plném vývoji a hlavním šéfem projektu bude Chris Berrett, který přebírá otěže po Lukovi Smithovi. Chystané pokračování by mělo mít také hlubší RPG elementy. To alespoň prozradil jeden z nejznámějších komunitních leakerů. Což znamená, že nic z toho není potvrzené, ale tento leaker už má za sebou pár informací, které se ukázaly jako pravdivé. Proto je to vše velmi zajímavé.

Společnost Nvidia upozornila na časově omezenou akci. Ke svým grafickým kartám GeForce GTX 1070 a vyšším, resp. stolním počítačům s těmito GPU, přidává hru Destiny 2 + Expansion Pass.

Zásadní rozšíření Destiny 2 koncem roku

A reakce Activision na start.

Že v květnu vyleze přídavek Gods of Mars, který bude mít podobnou strukturu jako Curse of Osiris, to jsme už věděli. Avšak nyní Activision na fiskální konferenci potvrdili pro Destiny 2 (Alza.cz), prý největší PC start v jejich historii (měřeno počtem prodaných kusů), ještě něco dalšího.

Destiny 2 nej PC premiérou Activision

+ 20 miliard tržeb z CoD WW2.

Není úplně jasné, jestli se do toho počítají PC hry od Blizzardu, protože pak by to znamenalo překonání Diablo 3 či StarCraft 2. Spíš ne, protože v dnešní tiskovce se vyloženě mluví jen o vydavatelské činnosti samotných Activision, ač jinak mají společnou firmu s Blizzardem.

Bungie včera konečně prozradilo, co můžeme čekat od raidu v chystaném DLC Curse of Osiris. Podle všeho se bude odehrávat na stejném místě jako raid v Destiny 2 (koupit na Alza.cz) - tedy na cabalské lodi Leviathan. Nebudete ale naštěstí procházet stejné místnosti, budete prozkoumávat jiné oblasti a bude tam i nový boss.

Upoutávka na PC verzi Destiny 2

Příští středu je tu.

Zatímco v zahraničí tahle série sci-fi online FPS frčí, u nás kvůli pouze konzolové jedničce, pasivitě distributora a konzolové historii studia Bungie moc díru do světa neudělala a nemohla se v popularitě rovnat například s Battlefieldem či tituly UbiSoftu. To by ovšem mohlo změnit premiérové vypuštění hry na PC.

Jedna věc byly požadavky srpnové bety, jiná věc jsou nároky finální verze. Bungie zveřejnili ty aktualizované týden před startem Destiny 2 na PC dne 24. října (Alza.cz). Podobají se požadavkům bety, jen jsou blíže upřesněné:

Finální Destiny 2 videosrovnáno

PS4 vs PS4 Pro vs X1.

Před pár dny vydaná sci-fi onlinovka od Bungie, která v ČR nemá moc příznivců, byla ve finální verzi srovnána na Xbox One S, PlayStation 4 a PlayStation 4 Pro. Destiny 2 pro PC vyjde pak v říjnu (Alza.cz).

Activision a Bungie nás pár dnů před vypuštěním konzolových verzí pořádně zásobují trailery z Destiny 2 (Alza.cz). YouTube kanál Arekkz Gaming se zase pořádně podíval na to, jaký vliv mají různá nastavení v PC betě, zejména dal vedle sebe nízké a ultra detaily, což můžete vidět v následujícím videosrovnání.

Nvidia ovladače pro betu Destiny 2

AMD pro Quake a Agents.

Nvidia dodržela svůj slib ze svého pondělního vystoupení na veletrhu Gamescom a vydává nové Game Ready ovladače pro otevřenou beta verzi Destiny 2.

Souhrn Nvidia novinek pro PC hráče

PES, Shadow of War, Destiny 2...

Živý přenos tiskové konference Nvidia k příležitosti Gamescomu na internet byl sice na poslední chvíli zrušen, ale to neznamená, že by tam dnes nebyly zajímavé události, naopak. O některých jsme už psali v samostatných článcích, jako Final Fantasy 15 PC či PlayerUnknown's Battlegrounds, ty ostatní shrneme zde.

Jakou váhu přikládají Activision Blizzard počítačové konverzi Destiny 2 (Alza.cz), dokládá to, že oficiální trailer na PC betu nechali vyrobit Nvidii, zatímco na YouTube kanálu DestinyGame ho ani nenajdete. Dává to smysl, protože výrobce grafických čipů podobné tituly potřebuje, aby lidé upgradovali, zatímco hlavní tržby poplynou z PS4/X1 verzí, což je oblast, na kterou se výrobce hry soustředí primárně.

Zprávou z minulého týdne o blokaci oblíbených zachytávacích programů nepotěšili hráčskou PC obec a pokazili hype, teď se k tématu Bungie znovu vrátili s oficiálním vysvětlením:

Kompetitivní trailer Destiny 2

Kompetitivní trailer Destiny 2

+ letní hry v Overwatch.

Okolo The Crucible a vybraných multiplayerových módů čtyř proti čtyřem, jako Control, Countdown či Survival, se točí čerstvý kompetitivní trailer z Destiny 2 (Alza.cz) od Bungie. Na konzolích začátkem září, pro PC v půlce října.

Activision Blizzard také před okamžikem oznámili speciální sezónní akci, Summer Games 2017, do populární mainstreamové střílečky Overwatch (Alza.cz). Tato obdoba olympiády bude probíhat ode dneška do konce srpna a vrátí se v ní režim Lúcioball podobný Rocket League. Hráči si budou moci pořídit tématické skiny.

Číst více...

Zákaz snímacích programů v Destiny 2

+ o prozatímním zájmu.

Běžných hráčů se to nijak nedotkne, hlavně YouTuberů či exhibicionistů před kamarády, přesto to je docela zvláštní a jde to proti současným trendům, které velí, aby hry podobné funkce podporovaly.

Obstála Xbox One S verze Destiny 2 se ctí?

Není horší než na PS4 Pro.

Teď, když už skončila exkluzivita konzolí Sony na betu Destiny 2 (Alza.cz) a zpřístupnila se i majitelům Xbox One, nastal vhodný čas na srovnání hry mezi konkurenčními platformami.

Technický rozbor bety Destiny 2

Standardní PS4 vs. PS4 Pro.

V minulých dnech započatý betatest zářijového Destiny 2 (Alza.cz) na konzoli od Sony nezůstal bez povšimnutí Candylandu, který se specializuje na technické rozbory. Tentokrát logicky srovnal verze hry pro standardní PS4 a pro PS4 Pro:

U Shadow of War či Assassins Creed Origins se nikdo nepozastavuje nad tím, že Xbox One X verze šlapou navzdory proklamovanému mega výkonu "jen" v 30 snímcích za vteřinu. Výkon konzole tam je využit hlavně na obrovský otevřený svět a jeho život. Ale onlinovka od Bungie, která graficky tolik neoslní ani není v tak rozsáhlých levelech?

Jedním z řady důvodů, proč se jednička u nás moc neprosadila, byla absence počítačové verze a asociace s konzolovým studiem Bungie známým z Halo. To se ovšem s příchodem Destiny 2 (Alza.cz) změní.

Příběhový trailer a 9 minut hraní Destiny 2

Právě dnes, čtvrtek 18. května, si Bungie vybrali jako vhodný den pro premiérové záběry přímo z hraní Destiny 2, čímž naváží na březnové odhalení. Živé vysílání by mělo probíhat od 19:00 středoevropského času na následujícím linku:

Hra vyjde poprvé i pro PC, vedle PS4/X1, začátkem září letošního roku (Alza.cz).

Číst více...

Plnohodnotný trailer na Destiny 2 je tu, PC verze oficiální

Bungie zveřejnilo před několika minutami svůj první plnohodnotný trailer na Destiny 2 a na svých oficiálních stránkách potvrdili, že hra konečně vyjde také na PC.

V traileru sice nevidíme žádné záběry ze skutečného hraní, ale podle blogu Bungie by měly první gameplay záběry přijít 18. května.

V létě si také budete moct hru sami vyzkoušet díky betě, do které získáte přístup při předobjednávce. Hru předobjednávat můžete už nyní hned v několika edicích - standardní edice, digitální deluxe edice, hra + dva velké přídavky, limitovaná edice a sběratelská edice.

Číst více...

Je tu první důkaz, že Destiny 2 vyjde také na PC

Co budou obsahovat jednotlivé edice hry?

Zatímco fanoušci zatím čekají na první detaily o chystaném Destiny 2 od Bungie, herní distributoři už základní informace mají. Vědí například, jak budou vypadat jednotlivé edice hry, na které platformy hra vyjde a jak budou vypadat covery krabic. A od jednoho španělského prodejce právě unikly dost zásadní informace.

Uniklý plakát na Destiny 2

Vyzradil termín i betu.

Do éteru se dostal plakát, který jsme ještě vidět neměli. Podle něj Destiny 2 vyjde přesně 8. září 2017, tedy velmi brzy.