Devil May Cry 5

Dnes vychází Devil May Cry 5

Tiskovka a finální trailer.

Uplynuly roky od doby, kdy pekelní démoni poprvé vkročili na tento svět, ale nyní započala nová démonická invaze a poslední nadějí lidstva se stávají 3 osamělí lovci démonů, každý s radikálně odlišným herním stylem. Spojeni vírou a žízní po pomstě se budou muset tito lovci postavit svým démonům, pokud chtějí přežít.

Údajný odklad Devil May Cry 5 na květen

Co hovoří pro a co proti?

Pokud by se to později potvrdilo, šlo by o moudré rozhodnutí. Začátek roku je dost přecpaný velkými tituly, kde není těžké se ztratit a propadnout. Krom toho Capcom nemusí díky úspěchu Resident Evil 2 nic hrotit - může říct, že se na něj a DLC chce naplno soustředit - a v pohodě před akcionáři ustojí sklouznutí do příštího fiskálu.

Devil May Cry 5 vydrží 15 hodin

Z interního testování.

Nejen remakem Resident Evil 2 bude v tomto čtvrtletí živ Capcom. Na 8. března dokončuje další, neméně důležitý titul Devil May Cry 5 (Alza.cz) pro PC, PS4 a X1.

Devil May Cry 5 má dost brzký termín

+ obal, trailer, obrázkly.

Capcom se docela paktuje s Microsoftem, když na jeho konzoli včera předvedl dlouhé záběry z hraní a nyní si vybral pořad Inside Xbox jako místo, kde oznámil termín.

Nejvíce vyhlížené hry na rok 2019

Zvláštní seznam s absencemi.

WatchMojo, přední producent obsahu pro YouTube, přišel se zvláštním přehledem deseti dle něj nejočekávanějších her s potvrzeným datem vydání v roce 2019. Proto tam ani není The Last of Us 2 (Alza.cz), když zatím není jisté, že příští rok stihne, ani třeba Cyberpunk 2077, který naopak ve 2019 ani náhodou nehrozí.

Devil May Cry 5 do konce března 2019

Upřesnění data a první info.

Když bylo tohle vymodlené pokračování slavné série, které se už od 2001 prodalo 16 milionů kusů a je prý pro Capcom jednou z hlavních značek, oznámeno před týdnem na E3 konferenci Microsoftu, zaznělo jen "jaro 2019".